Авторизація

» » » Горбатюк: Задокументовано велику кількість порушень, вчинених Генеральним прокурором

Горбатюк: Задокументовано велику кількість порушень, вчинених Генеральним прокурором

Горбатюк: Задокументовано велику кількість порушень, вчинених Генеральним прокурором
Горбатюк: Задокументовано велику кількість порушень, вчинених Генеральним прокурором
ZIK
Я погоджуюсь з правилами сайту та політикою приватності
Тільки у справах нашого управління спеціальних розслідувань задокументовано величезну кількість порушень, вчинених Генеральним прокурором, які містять ознаки перешкоджання розслідуванню кримінальних проваджень як стосовно колишніх високопосадовців, так і стосовно справ Майдану.
Про це в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK заявив начальник управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк.
Гість програми, відповідаючи на запитання глядачки, який орган оцінює профпридатність і звільняє Генерального прокурора України, зазначив, що оцінку дій на відповідність вимогам закону будь-якого працівника прокуратури дає кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів.
«Ця комісія розглядає скарги і заяви про вчинення тим чи іншим працівником Генеральної прокуратури дисциплінарних проступків. Але зараз ми маємо ситуацію, коли комісія фактично самоусунулася від розгляду питання про притягнення до відповідальності Генерального прокурора за розглядом скарг на його дії, прийнявши рішення про те, що Генеральний прокурор начебто є кінцевою ланкою у прийнятті рішень про притягнення до дисциплінарної відповідальності. Тобто він не може видати наказ про притягнення самого себе до дисциплінарної відповідальності», – зазначив Сергій Горбатюк і наголосив, що таке рішення не є правильним, бо закон вказує, що рішення про притягнення до дисциплінарної відповідальності приймаються КДКП.
Горбатюк наголосив, що саме члени КДКП визначають, чи працівник прокуратури вчинив дисциплінарний проступок.
Він також зазначив, що видача наказу в стінах Генеральної прокуратури має відбуватися без оцінки наявності дисциплінарного проступку як самим Генеральним прокурором, так і його заступниками.
«Але КДКП сказала, що не можна притягнути Генерального прокурора до відповідальності. З моєї точки зору це дозволяє вчиняти порушення закону з його сторони. Хоча тільки у справах нашого управління спеціальних розслідувань уже задокументовано величезну кількість порушень, вчинених Генеральним прокурором, які містять ознаки перешкоджання розслідуванню кримінальних проваджень як стосовно колишніх високопосадовців, так і стосовно справ Майдану, які мали би бути покарані у рамках дисциплінарного провадження. Але вони також містять ознаки злочину», – заявив Сергій Горбатюк.
Начальник управління спеціальних розслідувань ГПУ зізнався, що він особисто подав заяву до НАБУ про вчинення злочину Генпрокурором щодо перешкоджанням розслідування справи стосовно одного з високопосадовців.
«І суд зобов’язав зареєструвати кримінальне провадження за статтями 343 і 368 стосовно Генерального прокурора і двох його заступників. НАБУ зареєструвало таке провадження», – повідомив Сергій Горбатюк.
Нагадаємо, під час ранкового засідання Верховної Ради Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що сьогодні подасть заяву про відставку Президенту України.
Натомість Верховна Рада під час рейтингового голосування не підтримала відставку Генпрокурора України Юрія Луценка.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Апрель 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930