Авторизація

» » » Порошенко: Незабаром відбудеться здача нових гуртожитків для військових

Порошенко: Незабаром відбудеться здача нових гуртожитків для військових

Порошенко: Незабаром відбудеться здача нових гуртожитків для військових
Порошенко: Незабаром відбудеться здача нових гуртожитків для військових
ZIK
Я погоджуюсь з правилами сайту та політикою приватності
Фінансове забезпечення, умови проживання, нерозвинена інфраструктура – все це уповільнює професіоналізацію війська і сприяє відтоку добре підготовлених кадрів.
Про це говорив Президент Петро Порошенко під час зустрічі з військовими у Хмельницькій області.
«Я з себе відповідальності не знімаю. Ми маємо зберегти професіоналів, зацікавити їх довгостроковими контрактами. Бажано повернути тих, хто набув досвіду, але з різних, зокрема, психологічних причин – звільнився, а зараз нудьгує за армією. Треба, щоб солдати старших за званням поважали, а молодшими не лише командували, але й також шанували. Адже справа у всіх спільна – захист України», – каже Петро Порошенко.
Також Президент звертає увагу на умови, у яких працюють солдати.
«Потрібно об’єктивно визнати, що рівень грошового забезпечення – низький, надання житла також. Хоча ми у рази підняли ці два фактори. До того ж, нерозвиненою залишається інфраструктура. Тривалі побутові незручності у місцях постійної дислокації. Все це уповільнює професіоналізацію війська і сприяє відтоку добре підготовлених кадрів», – наголошує Президент.
РНБО, при затвердженні військового бюджету на 2019 рік, підтримала пропозицію Петра Порошенка збільшити грошове забезпечення воїнів на 35-37 відсотків.
«Я впевнений, що треба продовжувати цю лінію. Зараз по всій країні одночасно, в багатьох областях, на різних будівельних майданчиках реалізується масштабний проект. Він почався з моєї пропозиції, як найефективніше використати вкрадені попередньою владою кошти», – зазначає Президент.
Він каже, що, перш за все, необхідно профінансувати облаштування гуртожитків для військових.
«Одночасно почато будівництво 184 гуртожитків для 23 тисяч українських військовослужбовців-контрактників. В українській армії такого ще ніхто не реалізовував. Та дорогу здолає той, хто йде. Здача більшості об’єктів відбудеться цього року. Сподіваюся, що за тиждень ми поїдемо перевіряти перші будинки. Роботу розписано по днях», – додає Петро Порошенко.
До слова, Президент також наголосив на важливості свого спілкування з українськими військовими.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Май 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031