Авторизація

» » » Президент анонсував підвищення престижності професії військовослужбовця

Президент анонсував підвищення престижності професії військовослужбовця

Президент анонсував підвищення престижності професії військовослужбовця
Президент анонсував підвищення престижності професії військовослужбовця
ZIK
Я погоджуюсь з правилами сайту та політикою приватності
Першочергове завдання української влади – зберегти професіоналів у Збройних силах, зацікавити їх довгостроковими контрактами. Бажано повернути в армію й тих, хто набув досвіду на фронті, але з різних причин звільнився зі Збройних сил.
Про це Президент України Петро Порошенко розповів під час свого виступу на міжнародних авіаційних навчаннях «Чисте небо-2018», який транслював телеканал ZIK.
Він звернув увагу, що оснащення армії сучасною військовою технікою вимагає відповідальних і серйозних підходів до її експлуатації – постійного навчання екіпажів, розрахунків та чіткого дотримання правил застосування.
«З «легкої руки» письменника Олеся Гончара, в нашій мові укорінився такий сталий образ «людина і зброя». Зброя без людини – ніщо. Принаймні зараз, поки нас не замінили роботи. І головне в армії – це люди, генерали. Тому ми відновили престиж українського бойового генерала. Головне – це офіцери, які користуються заслуженою повагою і шаною суспільства, і особовий склад – солдати», – запевняє Гарант.
За його словами, завдяки надзвичайним зусиллям сьогодні українське військо має абсолютно іншого за якістю підготовки воїна – навчений, забезпечений український військовослужбовець з твердою вірою в перемогу.
«Значною мірою цьому сприяв курс на професіоналізацію українського війська. Протягом 2016-2018 років до Збройних сил на службу за контрактом прийшли 130 тисяч осіб! Хто вони? Добровольці. Бо вони прийшли не за мобілізацією, вони добровільно пішли захищати Батьківщину», – наголосив Петро Порошенко.
Він підкреслив: частина цих людей справді дуже якісно несуть службу. Втім, інша частина – з різних причин збираються звільнитись зі Збройних сил.
«Чому? Є цілий комплекс факторів – від незадоволення грошовою винагородою та соціальним пакетом до некоректного ставлення з боку деяких командирів, неповаги до особистості солдата. Одне з ключових наших завдань – це змінити ставлення до людини в армії», – каже Верховний головнокомандувач.
За його словами, жорстка дисципліна в армії в першу чергу залежить від командира відділення, взводу, роти чи батальйону, а ефективна робота командної ланки – від командира бригади.
«Дисципліна не позбавляє від необхідності поважати професіонала, патріота, людину і військовий колектив. Такий підхід підказує і напрямок оновлення військових статутів. Перші кроки ми вже зробили, коли парламент підтримав, ухваливши зміни до військових статутів щодо зміни військового привітання. «Слава Україні!» сьогодні абсолютно природнім для кожного українського воїна», – розповідає Президент.
Він переконаний, що першочергове завдання української влади – зберегти професіоналів у Збройних силах, зацікавити їх довгостроковими контрактами.
Як повідомлялося, на Хмельниччині тривають авіаційні навчання «Чисте небо-2018», у яких взяли участь повітряні сили 9 країн, зокрема, Сполучених Штатів Америки.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Март 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031