Авторизація

» » » Олексій Фазекош: Законопроект №9055 є неприпустимим та руйнівним для української адвокатури

Олексій Фазекош: Законопроект №9055 є неприпустимим та руйнівним для української адвокатури

Голова Ради адвокатів Закарпатської області Олексій Фазекош переконливо розповів очільнику Закарпаття Геннадію Москалю про мотиви, за якими адвокатська спільнота України вважає неприпустимим та руйнівним для української адвокатури законопроект №9055. Це відбулося напередодні, 8 жовтня. під час урочистих заходів, присвячених Дню юриста.
Олексій Фазекош: Законопроект №9055 є неприпустимим та руйнівним для української адвокатури

Під час свого вітального слова Олексій Фазекош поздоровив юристів з їх професійним святом, а також поспілкувався про проблематику сучасної адвокатури України з губернатором Закарпаття Геннадієм Москалем, який на посаді голови Закарпатської ОДА зробив вагомий вклад у розвиток системи адвокатури на Закарпатті, її існування на принципах незалежності і самостійності. О.Фазекош впевнений, що так сталося через те, що Геннадій Москаль "не тільки політик і державний діяч, але й Заслужений юрист та адвокат!" Голова Ради адвокатів Закарпаття переконливо доніс Геннадію Геннадієвичу мотиви, за якими адвокатська спільнота України вважає неприпустимим та руйнівним для української адвокатури, її самостійності, незалежності та ефективності, законопроект 9055, який впроваджує не реформу, а псевдореформу української адвокатури, й загрожує її повним знищенням як інституту, що захищає права людей.

Олексій Фазекош впевнений, що самостійно впоратися з натиском політиканства адвокатурі не під силу, а саме тому закликає стати на її захист усю юридичну спільноту, адже представники цієї сфери борються за спільну ідею. Вільне право українців на незааангажовану, незаполітизовану правозахисну організацію, головним завданням якої є неупереджене та справедливе відстоювання прав громадян, а також шлях до ідеалу правозахисного Олімпу голова Ради адвокатів Закарпаття іменував рубіконом та вирішальною битвою, програти яку адвокатура України просто не має права.

«Існування будь-якого демократичного суспільства є неможливим без існування в ньому чіткої злагодженої та ефективної правової системи. На жаль, у нас в країні такої наразі немає. Вже можемо константувати, що всі реформи, які відбуваються у правовій системі нашої держави є переважно невдалими. Останні події, пов`язані зі спробами так званого реформування, а точніше псевдореформування вітчизняної адвокатури, в результаті яких система адвокатури може стати неефективною та підконтрольною державі, що є неприпустимим для будь-якої цивілізованої, європейсько-орієнтованої країни, викликали категоричний супротив тотальної більшості адвокатів України.

Я думаю, нам вдасться відстояти незалежність та самоврядність вітчизняної адвокатури, яка як і незалежні ЗМІ є останнім бастіоном демократії в нашій державі. І цьому на підтримку адвокатури має стати вся юридична спільнота, адже завдання у нас правників одне – побудова в Україні правової держави. Тому, вітаю всіх з Днем Юриста та закликаю правників країни підтримати нас, адвокатів, у вирішальній битві за незалежність вітчизняної адвокатури та запобігти прийняттю запропонованому варіанту законопроекту #9055.

ЦЕ НАШ РУБІКОН, НАША ВИРІШАЛЬНА БИТВА».


Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Июнь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930