Авторизація

» » » ЛІГА:ЗАКОН створює єдину екосистему для бізнесу

ЛІГА:ЗАКОН створює єдину екосистему для бізнесу

Компанія ЛІГА:ЗАКОН презентувала Платформу LIGAZAKON.NET, що об'єднала «в хмарі» всі продукти і сервіси ЛІГАЗАКОН, у тому числі – для практикуючих юристів і адвокатів. Це новий етап реалізації місії компанії – допомагати вести і успішно розвивати бізнес в незалежній Україні.
«Ми гостро відчуваємо потребу бізнесу в єдиному технологічному рішенні, яке давало б йому необхідні інструменти для роботи і розвитку, а також для захисту інтересів на тлі постійно мінливих «правил гри». І, оскільки наша професійна експертиза вже давно вийшла за межі інформаційно-правових продуктів і напрацьовано портфель IT-рішень, ми вирішили створити Платформу LIGAZAKON.NET як інформаційно-комунікаційну екосистему. Для того, щоб максимально сприяти в прийнятті ефективних рішень на всіх рівнях управління бізнесом і державою», — заявила голова ради директорів компанії ЛІГА:ЗАКОН Марина Бондаренко.
Нині на Платформі LIGAZAKON.NET представлено 14 продуктів і сервісів ЛІГА:ЗАКОН. Через їхню синергію та крос-зв'язки забезпечується максимально комплексна підтримка діяльності керівника підприємства, юриста і бухгалтера. Для кожного з них створено відповідне професійне середовище, де вже сьогодні можна працювати одночасно з нормативними документами, судовими рішеннями, аналітикою, отримувати правові новини, консультуватися з експертами та використовувати різноманітні опції у вигляді калькуляторів, шаблонів договорів тощо.
«На всі продукти та сервіси поширюється єдина авторизація. І, коли ви стаєте користувачем хоча б одного продукту, маєте можливість працювати з усіма іншими продуктами Платформи LIGAZAKON.NET, у кожного з яких є open-рівень. Крім того, за всіма продуктами та сервісами можна здійснювати наскрізний пошук і формувати «Обране». По-перше, це значно економить час і дає можливість отримати максимально повний результат, по-друге — дозволяє користувачеві сформувати особистий робочій простір», — прокоментував продакт-директор Платформи LIGAZAKON.NET Дмитро Глазунов.
Зокрема, на Платформі LIGAZAKON.NET інтегровані Інформаційно-правові системи ЛІГА: ЗАКОН. Це — найповніше джерело систематизованої і достовірної правової інформації зі зручними інструментами для пошуку і роботи з документами, для створення власних добірок, закладок тощо. В цілому зручність роботи забезпечують 32 інформаційних модулі.
Поряд — потужна система аналізу судових рішень VERDICTUM, яка налічує 11 аналітичних фільтрів для швидкого пошуку, зворотні зв'язки на документи і навіть містить розклад засідань судів і дає можливість відстежувати зміни у справі. Тобто, дозволяє оцінювати судову практику, допомагає формувати правову позицію і вигравати справи в суді.
Для перевірки і моніторингу бізнес-партнерів на Платформі LIGAZAKON.NET «встановлено» CONTRAGENT. Система щодня «сканує» контрагента на благонадійність, зміну керівництва, початок процедури банкрутства, податкові перевірки тощо. Інакше кажучи, дозволяє володіти повною інформацією про потенційних і діючих партнерів, конкурентів тощо.
Компанія також прийняла рішення перевести на freemium-модель роботи ряд своїх продуктів, в т.ч. VERDICTUM і CONTRAGENT. Скористатися їх функціональними можливостями на Платформі LIGAZAKON.NET може кожен.
Окрім того, в допомогу і юристам-фахівцям, і кожному українцю — відкрита інформаційно-правова система «ПРАВО УКРАЇНИ». Вона налічує близько 100 000 найважливіших документів — нормативно-правових актів вищих органів законодавчої і виконавчої влади, рішень Конституційного Суду України, актів міжнародного права, а також зручний функціонал для роботи з ними. «Через підвищення правової культури в Україні ми хочемо змінити уявлення про те, як вести та розвивати бізнес. Саме в цьому процесі ми вбачаємо своє місце та призначення», — пояснили менеджери ЛІГА:ЗАКОН.
Також на Платформі LIGAZAKON.NET доступні нові сервіси, що стрімко набирають популярність серед різних категорій користувачів. Зокрема, сервіси online-контролю за статусами нерухомого майна, земельних ділянок та об'єктів іпотеки SMS-МАЯК. Вони інтегровані з Державним реєстром речових прав і дозволяють відстежити будь-які дії щодо об'єктів. У випадку, коли такі дії неправомірні, у користувача є всі шанси вчасно вжити контрзаходи.
У той же час для бухгалтерів юридичних компаній буде корисний сервіс подачі електронної звітності та документообігу Liga:REPORT, за допомогою якого можна навіть проаналізувати ризики блокування податкових накладних. А для представників PR-департаментів юрфірм— система медіа-моніторингу та контент-аналізу SEMANTRUM. Вона обробляє дані і візуалізуєїх у вигляді діаграм, інтерактивної інфографіки та автоматично формує звіти в різних форматах.
«Ми прагнемо бути найголовнішим і найкориснішим майданчиком для професіоналів, де вони зможуть комунікувати, вільно серфити в інформаційному потоці та користуватися якісними бізнес-продуктами для вирішення різноманітних завдань. Платформа — це історія про те, як комунікувати, отримувати інформацію, працювати з професійним ПО — все в єдиному середовищі», — зазначила бізнес-лідер Платформи LIGAZAKON.NET Ганна Мороз.
За її словами, вже найближчим часом Платформа LIGAZAKON.NET перетвориться на «центр комунікацій»: «Форуми, чати, соцмережі та месенджери ... Як поєднати всі ці інформаційні потоки в один, зібрати максимальну кількість представників різних професій в єдиному місці, щоб їм було зручно комунікувати? Ми вже працюємо над реалізацією цієї задачі. Ба більше, маємо намір забезпечити комунікацію між бізнесом і владою».
Нині кількість користувачів продуктів і сервісів ЛІГА:ЗАКОН перевищує 160 000 — це власники бізнесів, асоціації та відомства, представники юридичних та бухгалтерських спільнот, фінансисти та аудитори, а також фізичні особи-підприємці. Втім, компанія планує розширити і без того чималу аудиторію завдяки появі на Платформі LIGAZAKON.NET нових продуктів. Зокрема, вже в жовтні поточного року буде інтегровано чат-бот для реєстрації торгових марок PatentBot і, спільно з партнерами, сервіс електронного документообігу.
«Платформа розвиватиметься й інтегруватиметься з новими сервісами, ут.ч. із партнерськими. Наприклад, платіжними, консультаційними тощо. Обростаючи новими можливостями, вона дозволить розширювати спільноти, залучати нових клієнтів і пропонувати їм додаткові корисні рішення. Це буде «точка» доступу до безлічі професійних продуктів, єдине технологічне середовище та єдина інформаційно-комунікаційна екосистема для бізнесу», — підкреслив Дмитро Глазунов.
ЛІГА:ЗАКОН створює єдину екосистему для бізнесу

Матеріали за темоюДля чого адвокату потрібна охорона, пояснив Олексій Шевчук

28.08.2018Правників навчать як позиціювати себе на ринку в якості експерта

28.08.2018Правники позмагаються у вмінні ловити рибу

27.08.2018Адвокати обговорять, як захищати права інтелектуальної власності за кордоном

27.08.2018Правники досліджують рівень булінгу та харасменту у юридичному середовищі

27.08.2018Восени у Києві відбудеться форум з корпоративного права

23.08.2018У Єгипті пройде семінар про податкові перевірки

22.08.2018ААУ визначила переможців турніру з пляжного волейболу серед адвокатів

21.08.2018Зняття мораторію: експерт пояснив, чому аграріям варто провести due diligence

21.08.2018Останні зміни у законодавстві обговорили адвокати на форумі

21.08.2018Правники досліджують чи варто змінювати верхню межу покарання

21.08.2018Правники обговорили проблеми представництва клієнтів в судах

17.08.2018У Sofiya LF розповіли про особливості визначення місця проживання дитини

16.08.2018До лав АПУ вступили нові члени

15.08.2018Про дії адвоката у справах щодо екстрадиції, розповіла партнер АО Barristers

10.08.2018ЮБС выступило партнером IV южноукраинского форума АЮУ

в„–32 (1382), 11.08—17.08.2018Дві топові українські юрфірми оголосили про об'єднання: 140 юристів, офіс у Вашингтоні, але без назви

09.08.2018Лави ААУ поповнились новими обличчями

09.08.2018У Sofiya LF розповіли про особливості відповідальності в договірних відносинах

в„–32 (1382), 11.08—17.08.2018В Oleh Rachuk LF розповіли про оподаткування дарунків

в„–32 (1382), 11.08—17.08.2018


Завантажити більше публікацій
Коментарі
До статті поки що не залишили жодного коментаря. Напишіть свій —

[url=http://zib.com.ua/ua/comments/134234.html]Читати всi
[url=http://zib.com.ua/ua/print/134234.html]
[url=#][/url]

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Август 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031