Авторизація

» » » Президент: Міністерство у справах ветеранів має не лише забезпечувати соціальний захист, а бути  міністерством можливостей для наших героїв

Президент: Міністерство у справах ветеранів має не лише забезпечувати соціальний захист, а бути  міністерством можливостей для наших героїв
[/i]

«Волонтери і ветерани, продемонструвавши свою державницьку позицію на передовій чи у прифронтовій зоні, стають новим кадровим резервом держави. Я думаю, що це нечесно, неправильно і несправедливо, коли ветерани знаходяться лише в оперативному  резерві лише у військкоматах. Вони мають бути в кадровому резерві кожного органу місцевого самоврядування, кожного міністерства, кожного  комітету», - переконаний Президент Петро Порошенко. Про це Глава держави сказав на Міжнародному волонтерському та ветеранському форумі «Там, де ми – там Україна».
«Це правда, що політики, влада багато в чому завинили перед вами.  І треба негайно виправляти цю ситуацію. Я думаю, що під час наших з вами розмов, в тому числі на цьому форумі будуть також вироблені  конкретні кроки, які допоможуть відновити справедливість», - звернувся Петро Порошеко до учасників форуму. 
«Я твердо переконаний і заявляв про це не один раз, що допоможе в цьому створення Міністерства у справах ветеранів. В моєму глибокому розумінні воно не має бути лише відомством для соціального захисту ветеранів, як це дехто намагається представити суспільству. Це має бути міністерство можливостей.  Більшу частину працівників Міністерства мають складати учасники бойових дій», - наголосив Президент.
Глава держави додав: «Це ви пройшли вогонь, смерть, пізнали біль втрат і несправедливість.  І головне – навчились боротись з несправедливістю. Завдяки вашій нульовій толерантності до корупції і популізму, загостреному почуттю справедливості – ви здатні реально змінити правила гри у нашій державі».

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Апрель 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930