Авторизація

» » » Засідання ВРП 21 серпня 2018 року (порядок денний, відео)

Засідання ВРП 21 серпня 2018 року (порядок денний, відео)

Вища рада правосуддя визначатиметься з поданнями Президенту про призначення 16 та переведення 389 суддів апеляційних судів.Також Рада розгляне питання щодо звільнення суддів з посад за загальними обставинами та повідомлення одного судді про втручання в професійну діяльність.
ПРОЕКТ
Порядок денний № 59
засідання Вищої ради правосуддя
21 серпня 2018 року
1. Розгляд матеріалів щодо внесення подання Президентові України про призначення суддів на посади до місцевих судів:
1. Власенко Марини Дмитрівни
-
Жовтневого районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області;
2. Гуменного Петра Петровича
-
Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області;
3. Ніточка Віталія Васильовича
-
Тячівського районного суду Закарпатської області;
4. Погрібніченка Ігоря Миколайовича
-
окружного адміністративного суду міста Києва;
5. Соловйової Анастасії Євгенівни
-
господарського суду Дніпропетровської області;
6. Шаповалової Тетяни Михайлівни
-
Вінницького окружного адміністративного суду;
7. Шендрика Констянтина Леонідовича
-
Дніпровського районного суду міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області;
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М. )
8. Антощук Світлани Іванівни -
господарського суду Одеської області;
9. Вергопула Андрія Костянтиновича -
Котовського міськрайонного суду Одеської області;
10. Квітки Олександра Олексійовича -
Кіровоградського районного суду Кіровоградської області;
11. Котляра Антона Миколайовича
-
Хортицького районного суду міста Запоріжжя;
12. Скуби Андрія Васильовича
-
Дарницького районного суду міста Києва;
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е. )
13. Глинянчука Віталія Дмитровича
-
Любешівського районного суду Волинської області;
14. Шапутько Світлани Володимирівни
-
Печерського районного суду міста Києва;
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Артеменко І.А. )
15. Щербини-Почтовик Інни Василівни
-
Амур-Нижньодніпровського районного суду міста Дніпропетровська;
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Мірошниченко А.М.)
16. Семенишин Орислави Зеновіївни -
Радехівського районного суду Львівської області.
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Швецова Л.А.)
2. Розгляд матеріалів щодо внесення подання Президентові України про переведення суддів з одного суду до іншого:
1. Куровського Сергія Вікторовича
-
до Донецького апеляційного господарського суду;
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)
2. Романець Лоліти Анатоліївни
-
до апеляційного суду Одеської області;
3. Леванчука Андрія Олексійовича
-
до апеляційного суду Хмельницької області;
4. Євграфової Єлизавети Павлівни
-
до апеляційного суду Харківської області;
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)
5. Суржка Анатолія Васильовича
-
до апеляційного суду Віннницької області;
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)
6. Орлянської Валентини Іванівни
-
до апеляційного суду Дніпропетровської області;
7. Ковтонюк Людмили Володимирівни
-
до Одеського апеляційного господарського суду.
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)
3. Розгляд матеріалів щодо внесення подання Президентові України про переведення суддів апеляційних судів:
3.1. суддів апеляційного суду Вінницької області на посаду судді Вінницького апеляційного суду
1. Войтка Юрія Борисовича;
2. Голоти Людмили Олегівни;
3. Дедик Ванди Петрівни;
4. Денишенко Тамари Олександрівни;
5. Зайцева Андрія Юрійовича;
6. Ковальської Ірини Анатоліївни;
7. Ковальчука Олександра Васильовича;
8. Копаничук Світлани Григорівни;
9. Кривошеї Анатолія Івановича;
10. Марчук Валентини Семенівни;
11. Матківської Марії Василівни;
12. Медвецького Сергія Костянтиновича;
13. Медяного Володимира Михайловича;
14. Міхасішина Ігоря Васильовича;
15. Мішеніної Світлани Василівни;
16. Нагорняка Євгенія Петровича;
17. Нешик Раїси Іллівни;
18. Оніщука Віталія Володимировича;
19. Панасюка Олександра Сергійовича;
20. Рибчинського Віктора Павловича;
21. Рупака Антона Антонійовича;
22. Сала Тараса Богдановича;
23. Сопруна Володимира Віталійовича;
24. Спринчука Валерій Володимировича;
25. Стадника Ігоря Михайловича;
26. Шемети Тетяни Миколаївни;
27. Якименко Марини Миколаївни;
3.2. суддів апеляційного суду Донецької області на посаду судді Донецького апеляційного суду
28.
Агєєва Олександра Володимировича;
29.
Азевича Володимира Броніславовича;
30.
Акуленка Валерія Володимировича;
31.
Баркова Віктора Миколайовича;
32.
Бєдєлєва Сергія Івановича;
33.
Биліної Тетяни Іванівни;
34.
Біляєвої Олени Миколаївни;
35.
Будулуци Миколи Сафроновича;
36.
Гаврилової Галини Леонідівни;
37.
Гапонова Андрія В’ячеславовича;
38.
Гєрцика Ростіслава Валерійовича;
39.
Гришина Геннадія Анатолійовича;
40.
Дундар Ірини Олександрівни;
41.
Жданової Валентини Сергіївни;
42.
Зайцевої Світлани Андріївни;
43.
Залізняк Римми Миколаївни;
44.
Канурної Ольги Дем’янівни;
45.
Кішкіної Ірини Вікторівни;
46.
Ковалюмнус Елли Леонідівни;
47.
Корчистої Олесі Іванівни;
48.
Космачевської Тетяни Вікторівни;
49.
Кочегарової Лариси Миколаївни;
50.
Краснощокової Наталії Степанівни;
51.
Круподері Дмитра Олександровича;
52.
Куракової Вікторії Валентинівни;
53.
Лісового Олександра Олександровича;
54.
Мальцевої Євгенії Євгенівни;
55.
Мироненко Ірини Петрівни;
56.
Никифоряка Любомира Петровича;
57.
Новікової Галини Валентинівни;
58.
Папоян Вікторії Вікторівни;
59.
Пономарьової Ольги Михайлівни;
60.
Попової Світлани Анатоліївни;
61.
Преснякової Анжеліки Анатоліївни;
62.
Принцевської Вікторії Павлівни;
63.
Савкової Світлани Володимирівни;
64.
Санікової Олени Сергіївни;
65.
Свіягіної Ірини Миколаївни;
66.
Сєдих Андрія Вікторовича;
67.
Смірнової Вікторії Володимирівни;
68.
Соломахи (Трефілової) Людмили Іванівни;
69.
Стародуба Олега Григоровича;
70.
Тимченко Олени Олександрівни;
71.
Ткаченко Тетяни Борисівни;
72.
Топчій Тетяни В’ячеславівни;
73.
Халаджи Ольги Володимирівни;
74.
Шигірта Федора Сергійовича;
3.3. суддів апеляційного суду Закарпатської області на посаду судді Закарпатського апеляційного суду
75.
Гошовського Георгія Миколайовича;
76.
Джуги Сергія Дийнешовича;
77.
Кожух Олени Анатоліївни;
78.
Куштана Бориса Петровича;
79.
Мацунича Михайла Васильовича;
80.
Мишинчук Наталії Степанівни;
81.
Собослоя Габора Габоровича;
82.
Фазикош Ганни Василівни.
3.4. суддів апеляційного суду Луганської області на посаду судді Луганського апеляційного суду
83.
Белаха Андрія Володимировича;
84.
Гаврилюка Володимира Кузьмича;
85.
Дронської Ірини Олексіївни;
86.
Єрмакова Юрія В’ячеславовича;
87.
Карташова Олександра Юрійовича;
88.
Коновалової Вікторії Анатоліївни;
89.
Коротенка Євгена Васильовича;
90.
Кострицького Віталія Володимировича;
91.
Луганської Валентини Миколаївни;
92.
Луганського Юрія Миколайовича;
93.
Люклянчука Віталія Федоровича;
94.
Назарової Марини Вікторівни;
95.
Орлова Ігоря Володимировича;
96.
Руденко Віталія Валентиновича;
97.
Рябчун Олени Вікторівни;
98.
Савича Юрія Миколайовича;
99.
Стахової Наталії Володимирівни;
100.
Тополюк Євгенії Володимирівни;
101.
Чобура Олександра Володимировича;
102.
Яреська Андрія Володимировича.
3.5. суддів апеляційного суду Миколаївської області на посаду судді Миколаївського апеляційного суду
103.
Базовкіної Тетяни Миколаївни;
104.
Бондаренко Тетяни Знаменівни;
105.
Галущенка Олександра Івановича;
106.
Гулого Володимира Петровича;
107.
Данилової Олени Олександрівни;
108.
Коломієць Віолетти Володимирівни;
109.
Колосовського Сергія Юрійовича;
110.
Крамаренко Тетяни Володимирівни;
111.
Куценко Оксани Василівни;
112.
Кушнірової Тетяни Бабиківни;
113.
Лисенка Павла Пилиповича;
114.
Лівінського Ігоря Володимировича;
115.
Локтіонової Оксани Віталіївни;
116.
Міняйла Миколи Павловича;
117.
Прокопчук Любові Михайлівни;
118.
Самчишиної Ніни Василівни;
119.
Серебрякової Тетяни Валеріївни;
120.
Темнікової Валентини Іванівни;
121.
Тищук Наталії Олексіївни;
122.
Фаріонової Олени Миколаївни;
123.
Царюк Лілії Михайлівни;
124.
Чебанової-Губарєвої Наталі Валентинівни;
125.
Шаманської Наталі Олександрівни;
126.
Яворської Жанни Михайлівни;
127.
Ямкової Оксани Олександрівни;
3.6. суддів апеляційного суду Херсонської області на посаду судді Херсонського апеляційного суду
128.
Базіль Людмили Володимирівни;
129.
Бездрабко Вікторії Олексіївни;
130.
Бугрика Володимира Васильовича;
131.
Вейтас Інни Вікторівни;
132.
Воронцової Лариси Петрівни;
133.
Гемми Юрія Миколайовича;
134.
Заіченка Володимира Леонідовича;
135.
Ігнатенко Поліни Яківни;
136.
Коровайка Олександра Івановича;
137.
Красновського Ігоря Володимировича;
138.
Кузнєцової Олени Анатоліївни;
139.
Кутурланової Оксани Володимирівни;
140.
Литвиненко Інни Іванівни;
141.
Майданіка Віктора Вікторовича;
142.
Орловської Наталії Володимирівни;
143.
Полікарпової Ольги Миколаївни;
144.
Приходько Лариси Антонівни;
145.
Пузанової Людмили Василівни;
146.
Радченка Сергія В’ячеславовича;
147.
Семиженка Геннадія Володимировича;
148.
Склярської Ірини Володимирівни;
149.
Чорної Тетяни Григорівни.
3.7. суддів апеляційного суду Тернопільської області на посаду судді Тернопільського апеляційного суду
150.
Бершадської Галини Василівни;
151.
Галіян Людмили Євгенівни;
152.
Гірського Богдана Ориславовича;
153.
Дикун Світлани Іллівни;
154.
Костіва Олександра Зіновійовича;
155.
Коструби Галини Іванівни;
156.
Міщія Олександра Ярославовича;
157.
Парандюк Тетяни Станіславівни;
158.
Сарновського Василя Ярославовича;
159.
Сташківа Богдана Івановича;
160.
Тихої Ірини Миколаївни;
161.
Ткача Зеновія Євгеновича;
162.
Ткач Олександри Іванівни;
163.
Ходоровського Михайла Васильовича;
164.
Хоми Марії Володимирівни;
165.
Храпак Наталії Миколаївни;
166.
Шевчук Галини Михайлівни;
167.
Щавурської Наталії Борисівни;
3.8. суддів апеляційного суду Сумської області на посаду судді Сумського апеляційного суду
168.
Кононенко Олени Юріївни;
169.
Криворотенка Віктора Івановича;
170.
Левченко Тетяни Афанасіївни;
171.
Литовченко Наталії Олексіївни;
172.
Матуса Валерія Вячеславовича;
173.
Олійника Валерія Борисовича;
174.
Рунова Володимира Юрійовича;
175.
Ткачук Світлани Стефанівни;
176.
Філонової Юлії Олександрівни;
177.
Хвостика Сергія Григоровича.
3.9. суддів апеляційного суду Рівненської області на посаду судді Рівненського апеляційного суду
178.
Боймиструка Сергія Васильовича;
179.
Бондаренко Надії Володимирівни;
180.
Гладкого Святослава Васильовича;
181.
Гордійчук Світлани Олексіївни;
182.
Збитковської Тетяни Іванівни;
183.
Іващука Володимира Ярославовича;
184.
Ковальчук Надії Миколаївни;
185.
Полюховича Олега Івановича;
186.
Сачука Василя Івановича;
187.
Хилевича Сергія Віталійовича;
188.
Шимківа Степана Степановича;
189.
Шпинта Михайла Дмитровича;
3.10. суддів апеляційного суду Полтавської області на посаду судді Полтавського апеляційного суду
190.
Абрамова Петра Станіславовича;
191.
Бондаревської Світлани Михайлівни;
192.
Бутенко Світлани Борисівни;
193.
Гальонкіна Сергія Анатолійовича;
194.
Герасименко Вікторії Миколаївни;
195.
Гонтар Алли Анатоліївни;
196.
Дорош Алли Іванівни;
197.
Дряниці Юрія Володимировича;
198.
Захожая Олександра Івановича;
199.
Карпушина Григорія Леонідовича;
200.
Корсун Оксани Миколаївни;
201.
Костенка Володимира Григоровича;
202.
Кривчун Тамари Олексіївни;
203.
Кузнєцової Олени Юріївни;
204.
Лобова Олександра Анатолійовича;
205.
Нізельковської Ліліани Валентинівни;
206.
Обідіної Олени Іванівни;
207.
Одринської Тетяни Володимирівни;
208.
Панченка Олександра Олександровича;
209.
Пилипчук Лідії Іванівни;
210.
Пікуля Володимира Павловича;
211.
Прядкіної Ольги Валентинівни;
212.
Рябішина Андрія Олександровича;
213.
Триголова Вадима Миколайовича;
214.
Хіль Лариси Миколаївни;
215.
Чумак Олени Вікторівни.
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)
3.11. суддів апеляційного суду Житомирської області на посаду судді Житомирського апеляційного суду
216.
Бережної Світлани Володимирівни;
217.
Борисюка Романа Миколайовича;
218.
Галацевич Оксани Миколаївни;
219.
Григорусь Наталі Йосипівни;
220.
Жизнєвського Юрія Васильовича;
221.
Зав’язуна Сергія Михайловича;
222.
Кіянової Світлани Валентинівни;
223.
Коломієць Оксани Сергіївни;
224.
Ляшука Володимира Володимировича;
225.
Микитюк Ольги Юріївни;
226.
Миніч Тетяни Іванівни;
227.
Павицької Тетяни Миколаївни;
228.
Слісарчука Ярослава Андрійовича;
229.
Талько Оксани Борисівни;
230.
Трояновської Галини Сергіївни;
231.
Шевчук Алли Миколаївни;
232.
Широкопояса Юрія Васильовича.
3.12. суддів апеляційного суду Запорізької області на посаду судді Запорізького апеляційного суду
233.
Бєлки Валерія Юрійовича,
234.
Білоконева Вячеслава Миколайовича,
235.
Воробйової Ірини Анатоліївни,
236.
Гончар Марини Сергіївни,
237.
Гончара Олександра Сергійовича,
238.
Гріпаса Юрія Олексійовича,
239.
Дадашевої Світлани Вячеславівни,
240.
Дашковської Алесі Вікторівни,
241.
Кочеткову Ірину Василівну,
242.
Крилової Олени Вікторівни,
243.
Кримської Оксани Михайлівни,
244.
Кухаря Сергія Вікторовича,
245.
Маловічко Світлани Володимирівни,
246.
Онищенка Едуарда Анатолійовича,
247.
Подліянової Ганни Степанівни,
248.
Полякова Олександра Зіновійовича,
249.
Рассуждая Вадима Яковича,
250.
Тютюник Марини Сергіївни,
251.
Фоміна Валерія Анатолійовича;
3.13. суддів апеляційного суду Кіровоградської області на посаду судді Кропивницького апеляційного суду:
252.
Авраменко Тетяни Миколаївни,
253.
Бондарчука Руслана Анатолійовича,
254.
Гончара Володимира Миколайовича,
255.
Дуковського Олександра Леонтійовича,
256.
Дьомич Людмили Миколаївни,
257.
Єгорової Світлани Миколаївни,
258.
Кабанової Віринеї Вячеславівни,
259.
Карпенка Олександра Леонтійовича,
260.
Кіселика Станіслава Анатолійовича,
261.
Мурашка Сергія Івановича,
262.
Олексієнко Ірини Сергіївни,
263.
Онуфрієва Віктора Миколайовича,
264.
Письменного Олексія Анатолійовича,
265.
Ремеза Петра Миколайовича,
266.
Суровицької Людмили Василівни,
267.
Ткаченко Людмили Яківни,
268.
Чельник Ольги Іванівни,
269.
Черненка Віктора Васильовича,
270.
Широкоряда Романа Володимировича
3.14. суддів апеляційного суду Чернігівської області на посаду судді Чернігівського апеляційного суду:
271.
Акуленко Світлани Олексіївни,
272.
Антипець Валентини Миколаївни,
273.
Баглая Івана Петровича,
274.
Бечка Євгена Миколайовича,
275.
Бобрової Ірини Олексіївни,
276.
Висоцької Наталії В"ячеславівни,
277.
Вінгаль (Ішутко) Валентини Миколаївни,
278.
Губар Валентини Станіславівни,
279.
Демченка Олександра Володимировича,
280.
Євстафієва Олександра Костянтиновича,
281.
Заболотного Валерія Миколайовича,
282.
Короїда Юрія Миколайовича,
283.
Кузюри (Іваненко) Лілії Володимирівни,
284.
Лакізи Ганни Петрівни,
285.
Мамонової Олени Євгеніївни,
286.
Онищенко Олени Іванівни,
287.
Оседача Миколи Миколайовича,
288.
Салая Геннадія Анатолійовича,
289.
Скрипки Анжели Антонівни,
290.
Харечко Любові Костянтинівни,
291.
Шарапової Олени Леонідівни,
292.
Шахової Ольги Григорівни,
293.
Шитченко Наталії Віталіївни,
3.15. суддів апеляційного суду Чернівецької області на посаду судді Чернівецького апеляційного суду
294.
Височанської Наталії Казимирівни,
295.
Владичана Анатолія Івановича,
296.
Дембіцької Олени Олександрівни,
297.
Кифлюка Володимира Федоровича,
298.
Колотила Онуфрія Олександровича,
299.
Кулянди Мирослави Іванівни,
300.
Лисака Ігоря Никодимовича,
301.
Литвинюк Ірини Миколаївни,
302.
Марчака Віталія Ярославовича,
303.
Марчука Валерія Трохимовича,
304.
Одинака Олександра Олександровича,
305.
Перепелюк Ірини Борисівни,
306.
Половінкіної Наталії Юріївни,
307.
Потоцького Володимира Пилиповича,
308.
Семенюка Костянтина Миколайовича,
309.
Станковської Галини Адольфівни,
310.
Струбіцької Оксани Мар’янівни,
311.
Яремка Василя Васильовича;
3.16. суддів апеляційного суду Черкаської області на посаду судді Черкаського апеляційного суду
312.
Биби Юрія Володимировича,
313.
Бондаренка Сергія Івановича,
314.
Бородійчука Володимира Георгійовича,
315.
Василенко Людмили Іванівни,
316.
Вініченка Бориса Борисовича,
317.
Гончар Надії Іванівни,
318.
Єльцова Віктора Олександровича,
319.
Іваненка Ігоря Володимировича,
320.
Нерушак Лариси Вікторівни,
321.
Новікова Олега Миколайовича,
322.
Пономаренка Володимира Володимировича,
323.
Сіренка Юрія Володимировича,
324.
Соломки Ірини Анатоліївни,
325.
Фетісової Тетяни Леонідівни,
326.
Храпка Василя Дмитровича,
327.
Ювшина Василя Івановича,
3.17. суддів апеляційного суду Одеської області на посаду судді Одеського апеляційного суду
328.
Вадовської Людмили Миколаївни,
329.
Ващенко Людмили Георгіївни,
330.
Джулая Олександра Борисовича,
331.
Драгомерецького Миколи Миколайовича,
332.
Дрішлюка Андрія Ігоровича,
333.
Заїкіна Анатолія Павловича,
334.
Калараша Андрія Андрійовича,
335.
Колеснікова Григорія Яковлевича,
336.
Кравця Юліана Івановича,
337.
Мандрика Віталія Олександровича,
338.
Погорєлової Світлани Олегівни,
339.
Сегеди Сергія Миколайовича,
340.
Сєвєрової Єлєни Станіславівни,
341.
Таварткіладзе Олександра Мезеновича,
342.
Цюри Таїсії Василівни,
343.
Черевка Павла Миколайовича.
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Беляневич В.Е.)
3.18. Суддів апеляційного суду Івано-Франківської області на посаду судді Івано-Франківського апеляційного суду
344.
Бойчука Ігоря Васильовича,
345.
Василишин Лілії Василівни,
346.
Васильєва Олександра Павловича,
347.
Гриновецького Богдана Михайловича,
348.
Девляшевського Віталія Анатолійовича,
349.
Кукурудзи Богдана Івановича,
350.
Максюти Ірини Олександрівни,
351.
Малєєва Андрія Юрійовича,
352.
Матківського Романа Йосиповича,
353.
Мелінишин Галини Петрівни,
354.
Пнівчук Оксани Василівни,
355.
Повзла Володимира Васильовича,
356.
Томин Олександри Олексіївни,
357.
Фединяка Василя Дмитровича,
358.
Ясеновенко Людмили Василівни,
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бойко А.М.)
3.19. Суддів апеляційного суду Хмельницької області на посаду судді Хмельницького апеляційного суду:
359.
Барчука Володимира Миколайовича,
360.
Бережного Сергія Дмитровича,
361.
Болотіна Сергія Миколайовича,
362.
Бондар Валентини Вікторівни,
363.
Вітюк Інни Володимирівни,
364.
Гринчука Руслана Степановича,
365.
Грох Лариси Михайлівни,
366.
Костенка Андрія Миколайовича,
367.
Корніюк Алли Петрівни;
368.
Кулеші Лариси Михайлівни,
369.
Купельського Анатолія Вадимовича,
370.
Матущака Миколи Степановича,
371.
П'єнти Інни Василівни,
372.
Спірідонової Тетяни Вікторівни,
373.
Талалай Ольги Іванівни,
374.
Федорової Наталії Олександрівни,
375.
Янчук Тетяна Олександрівни,
376.
Ярмолюка Олега Ігоровича.
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Говоруха В.І.)
3.20. Суддів апеляційного суду Волинської області на посаду судді Волинського апеляційного суду:
377.
Бовчалюк Зоряни Аркадіївни,
378.
Гапончука Віктора Васильовича,
379.
Грушицького Андрія Ігоровича,
380.
Данилюк Валентини Анатоліївни,
381.
Денісова Віталія Павловича,
382.
Здрилюк Оксани Ігорівни,
383.
Карпук Алли Костянтинівни,
384.
Киці Світлани Іларіонівни,
385.
Клока Олега Миколайовича,
386.
Матвійчук Людмили Володимирівни,
387.
Русинчука Миколи Миколайовича,
388.
Федонюк Світлани Юріївни,
389.
Шевчук Лілії Ярославівни.
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Комков В.К.)
4. Розгляд матеріалів щодо звільнення суддів з посад за загальними обставинами:
-
у зв’язку з поданням заяви про відставку:
1. Барицької Тетяни Луківни
-
судді Вищого господарського суду України;
2. Гулида Романа Методійовича
-
судді Львівського апеляційного адміністративного суду;
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)
-
у зв’язку з поданням заяви про відставку:
3. Швидкіна Андрія Олександровича -
судді господарського суду Харківської області.
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Гусак М.Б.)
-
у зв’язку з поданням заяви про відставку:
4. Герасименка Сергія Гавриловича
-
судді Комунарського районного суду міста Запоріжжя.
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Швецова Л.А.)
5. Розгляд питання про звільнення з посад суддів на підставі
підпункту 4 пункту 16¹ розділу XV «Перехідні положення» Конституції України відповідно до подань з рекомендацією Вищої кваліфікаційної комісії суддів України:
1. Маліновської Валентини Миколаївни
- судді Шевченківського районного суду
міста Києва;
2. Радчикової Олени Петрівни
-
судді Шевченківського районного суду міста Києва;
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Бенедисюк І.М.)
6. Розгляд повідомлення судді Червонозаводського районного суду міста Харкова ГРЕБЕНЮКА Вячеслава Валерійовича про втручання в його діяльність як судді щодо здійснення правосуддя.
(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Волковицька Н.О.)
7. Різне.Закон і Бізнес

Матеріали за темою



Вища рада правосуддя звільнила столичного суддю

16.08.2018



Засідання ВРП 16 серпня 2018 року (порядок денний, відео)

16.08.2018



ВРП відклала переведення суддів вищих судів та ВСУ

15.08.2018



ВРП внесе подання про призначення 15 суддів (прізвища)

14.08.2018



Засідання ВРП 14 серпня 2018 року (порядок денний, відео)

14.08.2018



Судді ліквідованих вищих спецсудів продовжать свою кар’єру

09.08.2018



Засідання ВРП 9 серпня 2018 року (порядок денний, відео)

09.08.2018



Шість переатестованих суддів отримали безстрокове призначення (прізвища)

07.08.2018



Засідання ВРП 7 серпня 2018 року (порядок денний, відео)

07.08.2018



Вища рада правосуддя звільнила трьох суддів (прізвища)

02.08.2018



Засідання ВРП 2 серпня 2018 року (порядок денний, відео)

02.08.2018



Засідання ВРП 31 липня 2018 року (порядок денний, відео)

31.07.2018



4 судді ВАСУ отримали нові місця роботи

19.07.2018



22 судді-«п'ятирічки» отримали призначення безстроково (прізвища)

19.07.2018



Засідання ВРП 19 липня 2018 року (порядок денний, відео)

19.07.2018



Шість суддів-«п'ятирічок» отримали безстрокове призначення (прізвища)

17.07.2018



Засідання ВРП 17 липня 2018 року (порядок денний, відео)

17.07.2018



ВРП внесе подання про призначення шести суддів (прізвища)

12.07.2018



У ВРП розповіли, як розглядають скарги на рішення КДКП

12.07.2018



Засідання ВРП 12 липня 2018 року (порядок денний, відео)

12.07.2018


Завантажити більше публікацій
Коментарі
До статті поки що не залишили жодного коментаря. Напишіть свій —

[url=http://zib.com.ua/ua/comments/134157.html]Читати всi




[url=http://zib.com.ua/ua/print/134157.html]
[url=#][/url]

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Апрель 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930