Авторизація

» » » Далі буде: анонс правових подій тижня 30 липня - 3 серпня 2018 р.

Далі буде: анонс правових подій тижня 30 липня - 3 серпня 2018 р.

Вища рада правосуддя і Вища кваліфікаційна комісія суддів будуть традиційно займатися кадровими питаннями призначення та звільнення суддів з різних підстав, а Вища школа адвокатури проведе тематичні заняття.
28 липня
У Вищій школі адвокатури можна буде прослухати курс «Тактика і стратегія захисту в кримінальних справах за правилами КПК 2012 року на прикладі резонансних справ». Слухачі дізнаються про планування захисту, визначення послідовності дій адвоката, узгодження позицій з клієнтом, внесення коректив у плани тощо.
30 липня
Працюватиме друга дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя. Планується винести рішення у 8 дисциплінарних справах і заслухати висновки членів палати щодо 12 скарг на дії суддів.
Вища кваліфікаційна комісія суддів засідатиме у складі колегій. Триватимуть співбесіди у межах кваліфікаційного оцінювання представників місцевих та апеляційних судів, призначеного у лютому цього року. Загалом за тиждень планується поспілкуватися зі 112 суддями.
31 липня
Вища рада правосуддя має погодити кількість суддів у апеляційних та вищих спеціалізованих судах. Крім того, розглядатимуться матеріали про внесення подань Президенту про переведення суддів, а також заяви про звільнення 2-х суддів. Ще двох суддів Рада може звільнити на підставі п.3 ч.6 ст.126 Конституції. Після цього вивчатимуться скарги на висновок дисциплінарної палати ВРП та на рішення Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів.
Вища кваліфікаційна комісія суддів засідатиме у складі колегій. Продовжаться співбесіди з 3-ма суддями за результатами дослідження досьє у межах кваліфікаційного оцінювання, призначеного у жовтні 2017 року. Ще 3-х суддів запрошено на 3 серпня.
В Академії адвокатури України відбудеться зустріч із суддею Європейського суду з прав людини Ганною Юдківською. Її організовує комітет з питань верховенства права і захисту прав людини Асоціації адвокатів України. Обговорюватимуться актуальні питання застосування Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та практики ЄСПЛ.
1 серпня
Засідатиме третя дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя. Вона має розглянути 7 дисциплінарних справ та з’ясувати наявність підстав для відкриття проваджень за 14 скаргами на дії суддів.
Працюватимуть колегії Вищої кваліфікаційної комісії суддів. Визначатимуться результати спеціальної перевірки 17 кандидатів на посаду судді в межах добору, оголошеного у квітні 2017 року.
У Львові розпочнеться дводенний семінар «Авторитет судової влади: доброчесність та компетентність судді як основні елементи довіри до суду». Навчання для суддів місцевих судів проводить Львівське регіональне відділення Національної школи суддів.
2 серпня
Відбудеться засідання Вищої ради правосуддя. Вона має визначитися зі звільненням 4-х суддів за загальними обставинами. Крім того, розглядатимуться 3 скарги суддів на рішення дисциплінарних палат ВРП.
У Вищій школі адвокатури пройде практикум для адвокатів із сімейного права. Слухачі дізнаються про перспективи застосування нових підходів до вирішення сімейних спорів від фахівців, які мають багаторічний досвід розгляду відповідних справ.
3 серпня
Працюватиме перша дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя. Вона має винести рішення у 5 дисциплінарних справах, а також вивчити 16 скарг на дії суддів.
Засідатиме палата з питань добору і публічної служби суддів Вищої кваліфікаційної комісії суддів. Розглядатимуться рекомендації щодо переведення суддів апеляційних судів, які успішно пройшли кваліфікаційне оцінювання, на посади до іншого суду того самого або нижчого рівня без конкурсу.Закон і Бізнес
Далі буде: анонс правових подій тижня 30 липня - 3 серпня 2018 р.

Коментарі
До статті поки що не залишили жодного коментаря. Напишіть свій —

[url=http://zib.com.ua/ua/comments/133897.html]Читати всi
[url=http://zib.com.ua/ua/print/133897.html]
[url=#][/url]

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Март 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031