Авторизація

» » » За останні роки Україна та Словенія значно зміцнили двостороннє партнерство – зустріч Президента України з Послом Республіки Словенія в Україні

За останні роки Україна та Словенія значно зміцнили двостороннє партнерство – зустріч Президента України з Послом Республіки Словенія в Україні
[/i]

Президент України Петро Порошенко прийняв Посла Республіки Словенія в Україні Наташу Прах у зв’язку із завершення її дипломатичної місії.
Глава держави висловив вдячність Послу Словенії за активну підтримку України в часи надзвичайних викликів, що стоять перед нашою державою як в питанні забезпечення суверенітету і територіальної цілісності, так на шляху поглиблення внутрішніх трансформацій.
За останні роки Україна та Словенія значно зміцнили двостороннє партнерство – зустріч Президента України з Послом Республіки Словенія в Україні

Було особливо відзначено чітку та послідовну позицію Словенії у питанні протидії триваючій російській агресії проти України та важливу гуманітарну і технічну допомогу словенської сторони. Також наголошено на значній активізації партнерства між сторонами та готовність України та Словенії і надалі докладати зусиль для повноцінного розкриття потенціалу двостороннього співробітництва.
«Відносини між нашими країнами ніколи не були такими близькими та теплими, як сьогодні. Вони базуються на взаєморозумінні та взаємній підтримці», - підкреслила Наташа Прах та подякувала Президентові та його команді за підтримку.
Посол відзначила серйозний прогрес України за останні чотири роки на шляху демократичних реформ та суттєве прискорення процесу зближення з ЄС.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Апрель 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930