Авторизація

» » » Звернення до НАБУ з приводу хмельницьких латифундистів

Звернення до НАБУ з приводу хмельницьких латифундистів

Звернення до НАБУ з приводу хмельницьких латифундистівСтаттею 1 Закону України «Про Національне антикорупційне бюро України» визначено, що Національне антикорупційне бюро України (далі - Національне бюро) є державним правоохоронним органом, на який покладається попередження, виявлення, припинення, розслідування та розкриття корупційних правопорушень, віднесених до його підслідності, а також запобігання вчиненню нових.

Враховуючи статус Національного антикорупційного бюро України, його права та обов’язки, інформаційне агентство "Вектор ньюз" звернулось до НАБУ з проханням здійснити перевірку фактів, які викладені в мережі Інтернет щодо діяльності Лейві Вадима Леонідовича в Хмельницькій області.

Зокрема, в журналістському розслідуванні «Як на Хмельниччині латифундистів вирощують», яка розміщена на сайті resonance.ua, та в статті «Хазяїн Хмельниччини Вадим Лейві та його осередок кріпацтва та беззаконня», яка розміщена на сайті antikor.com.ua та в інших.
Звернення до НАБУ з приводу хмельницьких латифундистів

Звернення до НАБУ з приводу хмельницьких латифундистів

За повідомленнями в ЗМІ громадянин України Лейві Вадим Леонідович як власник фермерського господарства уклав 39 договорів оренди земельних ділянок загальною площею майже 1 140 гектар, які розташовані на значній, понад 100 км., відстані одна від одної на території 16 сільських та 1 селищної ради 4-ьох районів Хмельницької області, що є порушенням земельного законодавства. Лейві В. Л. є засновником і кінцевим бенефіціарним власником значної кількості суб’єктів господарювання, пов’язаних із веденням сільського господарства та виробництва сільськогосподарської продукції, у користуванні яких знаходяться значні площі земель сільськогосподарського призначення. Це свідчить про відсутність наміру у Лейві В. Л. займатися фермерським господарством. Оформлення ж договорів оренди мало на меті збільшення земельного банку з використанням пільгової процедури – без передбачених законом земельних торгів.

Вважаємо, що зазначені факти заслуговують на увагу Національного антикорупційного бюро України.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Июль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031