Авторизація

» » » Україна та Сербія збільшать термін безвізового перебування громадян у країнах з 30 до 90 днів протягом 180 днів – міжурядова Угода

Україна та Сербія збільшать термін безвізового перебування громадян у країнах з 30 до 90 днів протягом 180 днів – міжурядова Угода
[/i]

У рамках офіційного візиту Президента України Петра Порошенка до Республіки Сербія було підписано Угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Сербія про внесення змін до Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Сербія про відмову від візових вимог для громадян від 31 травня 2011 року.
Документ було підписано у присутності Глав держав за підсумками українсько-сербських переговорів.
Головною метою Угоди є подальше спрощення поїздок громадян обох держав, що сприятиме розвитку туризму, інтенсифікації контактів в економічній, культурно-гуманітарній та інших сферах.
Угода передбачає збільшення терміну безвізового перебування громадян з 30 до 90 днів протягом 180 днів.
Україна та Сербія збільшать термін безвізового перебування громадян у країнах з 30 до 90 днів протягом 180 днів – міжурядова Угода

Угода укладається на невизначений термін і набирає чинності на 30 день з дати отримання останнього повідомлення про виконання сторонами внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання нею чинності.
Українська та сербська сторони також підписали Протокол між Державною фіскальною службою України і Митною адміністрацією Міністерства фінансів Республіки Сербія про співробітництво у сфері обміну статистичною інформацією.
Підписання документу дозволить поглибити двостороннє співробітництво та реалізацію положень Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Сербія про взаємну допомогу в митних справах від 5 березня 2010 року.
Протокол передбачає обмін даними митної статистики зовнішньої торгівлі, зіставлення цих даних та виявлення наявних розбіжностей, що сприятиме підвищенню достовірності статистичних даних країн, а також недопущенню, виявленню та припиненню порушень національного законодавства держав-сторін. Протокол передбачає запровадження прямої співпраці між компетентними органами сторін у сфері митної статистики.
Протокол набирає чинності з дати його підписання і укладається на невизначений строк

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Февраль 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728