Авторизація

» » » Двері НАТО для України відкриті і нам з вами треба наполегливо працювати над проведенням реформ – Президент

Двері НАТО для України відкриті і нам з вами треба наполегливо працювати над проведенням реформ – Президент
[/i]

Президент Петро Порошенко наголосив, що не існує країн в світі, які би проводили такі широкомасштабні реформи в умовах війни, як це робить Україна.
«Перше і надважливе – це реформа сектору оборони і безпеки, створення потужної української армії», - зауважив Глава держави під час урочистостей з нагоди випуску магістрів Інститутом міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Він додав, що українські Збройні Сили входять в десятку найбільш ефективних армій Європи і займають перше місце серед країн не членів НАТО.
«Це наша з вами заслуга. І ми переводимо весь сектор оборони і безпеки під стандарти НАТО», - наголосив Президент, нагадавши, що на минулому тижні парламент ухвалив його Закон про національну безпеку.
Глава держави подякував депутатам за підтримку. «Це кардинальна, стратегічна зміна сектору оборони і безпеки. Ми поставили на порядок денний повну взаємосумісність – interoperability Це в той час, коли чотири роки тому вимовити це слово ніхто не міг. А на сьогоднішній день стоять у порядку денному вже конкретні кроки імплементації. Збільшується цивільний контроль за сектором оборони і безпеки. Збільшується прозорість фінансування, але головне – збільшується ефективність дій сектору оборони і безпеки, підвищується довіра до нас з боку наших партнерів», - зазначив він.
«І ми стверджуємо, що двері НАТО для України відкриті і нам з вами треба наполегливо працювати над проведенням реформ», - підкреслив Президент. За його словами, Закон про національну безпеку створює для цього надзвичайно важливий базис. «Найближчим часом він має надійти мені на підпис. І це буде дуже важливий етап реформування сектору оборони і безпеки», - додав Глава держави.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Август 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031