Авторизація

» » » Фахівців митної справи привітала з професійним святом адвокат Лариса Криворучко

Фахівців митної справи привітала з професійним святом адвокат Лариса Криворучко

Фахівців митної справи привітала з професійним святом адвокат Лариса КриворучкоДень митної служби України є професійним святом і відзначається щорічно 25 червня. Дата свята в Україні була вибрана не випадково. Так, в 1991 році Верховна Рада прийняла закон «Про митну справу в Україні». Однак офіційно День митної служби почали відзначати лише з 1992 року, коли президент Леонід Кравчук підписав відповідний указ.

З професійним святом у цей день митників традиційно вітають очільники держави, голова ДФС України, безпосередньо колеги та ветерани служби. Але найбільш приємним для кожного професіонала є привітання від такого ж професіонала, але з іншої сфери. Саме таким стало привітання відомого українського адвоката Лариси Криворучко. Так вже сталося, що саме в якості адвоката пані Криворучко неодноразово ставала на захист прав працівників митної служби, а тому знає про їх нелегку працю, як ніхто інший.
Фахівців митної справи привітала з професійним святом адвокат Лариса Криворучко

«Від ефективності вашої праці, шановні працівники митної служби, компетентності, ініціативи та принциповості, залежить розвиток національної економіки, створення позитивного іміджу нашої держави у світі, впровадження сучасного митного сервісу», - говорить з цього приводу адвокат.

Крім того, адвокат Криворучко впевнена, що в умовах розвитку євроінтеграційних процесів та демократизації українського суспільства митна служба є однією з найважливіших державних інституцій. Реальні кроки, зроблені митною службою в напрямку спрощення митних процедур, адаптації митного законодавства України до світових стандартів, підвищення ефективності управлінської діяльності, дають реальні результати. Більше того, приклад реформування української митниці є найбільш системним серед усіх інших реформ.

«З моменту свого створення митниця стала державною службою і в усі часи стояла на сторожі економічних інтересів країни. Сьогодні митниця здобула статус організації, діяльність якої спрямована не тільки на захист економічного суверенітету країни, а й на боротьбу з контрабандою зброї, наркотиків і міжнародним тероризмом. Конкретні реальні кроки, зроблені митниками в напрямку активізації боротьби з економічною злочинністю, сприяють запобіганню ввезення низькоякісних товарів на територію України, розкрадання культурної спадщини, контрабандного переміщення товарів через кордон. Саме з Вас починається формування іміджу України як сучасної, відкритої та конкурентоспроможної держави. Ваша праця підпорядкована одній меті – забезпеченню національної безпеки, захисту фінансових та економічних інтересів України, здоров’я та життя людей.

Глибоко переконана, що Ваші професіоналізм, вірність обраній справі, принциповість та патріотизм будуть надійним бар’єром митним правопорушенням та неякісній продукції і водночас сприятимуть ще більшій економічній інтеграції України до Європейського Союзу та розвитку торговельних відносин нашої держави з усіма країнами світу.

Сердечно бажаю вам і вашим родинам здоров’я, щастя, добра, благополуччя і нових успіхів в ім’я Української держави
», - привітала митників Лариса Криворучко.

Долучайтесь до нас у Facebook, читайте наш канал у Telegram та отримуйте новини прямо у ваш смартфон

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Февраль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728