Авторизація

» » » Призначено тимчасових керівників новостворених місцевих судів

Призначено тимчасових керівників новостворених місцевих судів

З метою здійснення дій щодо реєстрації та запуску роботи новоутворених місцевих судів Державна судова адміністрація України призначила тимчасово виконуючих обов’язків керівників апаратів новоутворюваних судів.
Як повідомили «ЗіБ» у прес-службі ДСАУ, на виконання частини п’ятої статті 147 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» Державною судовою адміністрацією України прийнято рішення про призначення тимчасово виконуючих обов’язків керівників апаратів новоутворюваних місцевих судів з метою здійснення ними дій щодо реєстрації новоутворених судів як юридичних осіб, забезпечення необхідних дій для належного початку їх роботи та представництва таких судів як органів державної влади у зносинах з іншими органами державної влади, органами місцевого самоврядування, фізичними та юридичними особами.
Так, тимчасово виконуючими обов’язки керівників апаратів новоутворених місцевих судів призначені:
Вінницького окружного господарського суду – Миколюк Марина Георгіївна
Волинського окружного господарського суду – Коритнюк Олег Олександрович
Дніпропетровського окружного господарського суду – Гануляк Олександр Анатолійович
Донецького окружного господарського суду – Ніценко–Івашура Оксана Анатоліївна
Закарпатського окружного господарського суду – Хамник Марина Миколаївна
Запорізького окружного господарського суду – Вознесенська Олена Іванівна
Житомирського окружного господарського суду – Дєдух Олена Мартиянівна
Івано-Франківського окружного господарського суду – Кучер Назар Михайлович
Київського окружного господарського суду – Кармазін Андрій Ігорович
Окружного господарського суду міста Києва – Кривенко Ольга Миколаївна
Кіровоградського окружного господарського суду – Ніколаєнко Тетяна Юріївна
Луганського окружного господарського суду – Орлова Тетяна Олексіївна
Львівського окружного господарського суду – Качур Юрій Ігорович
Миколаївського окружного господарського суду – Заболотна Ірина Володимирівна
Одеського окружного господарського суду – Вінцевська Олена Олегівна
Полтавського окружного господарського суду – Кундій Любов Петрівна
Рівненського окружного господарського суду – Бабич Іван Васильович
Сумського окружного господарського суду – Кулібаба Ольга Володимирівна
Тернопільського окружного господарського суду – Крушельницький Володимир Зеновійович
Харківського окружного господарського суду – Поляков Олександр Володимирович
Херсонського окружного господарського суду – Бабіжаєв Костянтин Вікторович
Хмельницького окружного господарського суду – Комарніцький Віталій Вікторович
Черкаського окружного господарського суду – Жицька Ганна Миколаївна
Чернівецького окружного господарського суду – Пилип’як Марія Олегівна
Чернігівського окружного господарського суду – Полагенько Галина Володимирівна
Кримського окружного господарського суду – Бормотова Ольга Анатоліївна
Окружного господарського суду міста Севастополя – Вишневський Михайло Валентинович
Тимчасово виконуючими обов’язки керівників апаратів новоутворюваних місцевих загальних судів призначені:
Автономна Республіка Крим
Сімферопольського окружного суду – Собчук Моніка Олександрівна
Окружного суду міста Севастополя – Бевзюк Оксана Георгіївна
Армянського окружного суду – Курдіновська Каріна Сергіївна
Джанкойського окружного суду – Акімова Ірина Анатоліївна
Євпаторійського окружного суду – Курнявцева Катерина Сергіївна
Керченського окружного суду – Приходько Ольга Олександрівна
Роздольненського окружного суду – Колихаєва Анна Сергіївна
Феодосійського окружного суду – Біла Наталя Іванівна
Ялтинського окружного суду – Кравченко Алла Олексіївна
Вінницька область
Бершадського окружного суду – Лемець Сергій Петрович
Вінницького окружного суду – Гудемчук Неля Йосипівна
Гайсинського окружного суду – Цимбал Ніна Василівна
Жмеринського окружного суду – Насоненко Тетяна Андріївна
Іллінецького окружного суду – Павлюк Леся Іванівна
Козятинського окружного суду – Дудар Анатолій Андрійович
Крижопільського окружного суду – Колодій Ігор Володимирович
Могилів-Подільського окружного суду – Ярема Власта Миколаївна
Немирівського окружного суду – Клюєв Олександр Олександрович
Хмільницького окружного суду – Власюк Михайло Іванович
Шаргородського окружного суду – Бородавка Світлана Василівна
Ямпільського окружного суду – Катрук Сергій Володимирович
Волинська область
Луцького окружного суду – Тимощук Наталія Михайлівна
Ковельського окружного суду – Зикова Марина Валеріївна
Володимир-Волинського окружного суду – Штик Лідія Петрівна
Нововолинського окружного суду – Ліпейко Наталія Василівна
Ківерцівського окружного суду – Сімінська Ірина Вікторівна
Камінь-Каширського окружного суду – Яцюра Ігор Богданович
Любомльського окружного суду – Лецюк Наталія Миколаїівна
Маневицького окружного суду – Артишук–Березюк Лариса Дмитрівна
Горохівського окружного суду – Семенченко Ірина Миколаївна
Дніпропетровська область
Першого окружного суду міста Дніпра – Неклеса Олександр Вікторович
Другого окружного суду міста Дніпра – Виноградов Андрій Сергійович
Третього окружного суду міста Дніпра – Ткаченко Лілія Михайлівна
Четвертого окружного суду міста Дніпра – Філімонова Марія Валеріївна
П'ятого окружного суду міста Дніпра – Книш Олена Вікторівна
Окружного суду міста Кам'янського – Олефір Ганна Валеріївна
Першого окружного суду міста Кривого Рогу – Стрельцова Яна Миколаївна
Другого окружного суду міста Кривого Рогу – Мірошниченко Ярослав Валерійович
Третього окружного суду міста Кривого Рогу – Глушаниця Дмитро Іванович
Четвертого окружного суду міста Кривого Рогу – Малиновська Наталія Василівна
Новомосковського окружного суду – Кравченко Анна Євгенівна
Васильківського окружного суду – Савченко Надія Петрівна
Верхньодніпровського окружного суду – Чуприна Олена Анатоліївна
Нікопольського окружного суду – Казанок Юлія Василівна
Павлоградського окружного суду – Макаревич Світлана Вікторівна
Петриківського окружного суду – Дроздова Юлія Олександрівна
Петропавлівського окружного суду – Василенко Ольга Миколаївна
П'ятихатського окружного суду – Давидов Сергій Васильович
Синельниківського окружного суду – Волошина Олена Володимирівна
Донецька область
Бахмутського окружного суду – Таранова Наталя Юріївна
Окружного суду міста Краматорська – Литвиненко Ольга Володимирівна
Бойківського окружного суду – Паніна Надія Василівна
Волноваського окружного суду – Авраменко Артем Миколайович
Добропільського окружного суду – Ставицька Ольга Вікторівна
Єнакіївського окружного суду – Рогівець Павло Олесандрович
Костянтинівського окружного суду – Діріна Олена Анатоліївна
Мар'їнського окружного суду – Андрєєв Едуард Валерійович
Покровського окружного суду – Лейбіна Інна Олександрівна
Слов'янського окружного суду – Троценко Ірина Олександрівна
Харцизького окружного суду – Мотулевська Марина Миколаївна
Шахтарського окружного суду – Торішній Ігор Сергійович
Першого окружного суду міста Донецька – Мусієнко Юрій Олександрович
Другого окружного суду міста Донецька – Жмарьов Платон Богданович
Третього окружного суду міста Донецька – Заборська Ганна В?ячеславівна
Першого окружного суду міста Маріуполя – Рабуха Наталя Євгенівна
Другого окружного суду міста Маріуполя – Федорченко Ірина Олександрівна
Макіївського окружного суду – Кочин Євгеній Олександрович
Окружного суду міста Горлівки – Писаренко Євген Михайлович
Житомирська область
Окружного суду міста Житомира – Сокульська Олена Василівна
Бердичівського окружного суду – Постемська Анжела Йосипівна
Житомирського окружного суду – Мосійчук Ніна Василівна
Коростенського окружного суду – Мороз Ольга Володимирівна
Малинського окружного суду – Калашник Інна Вікторівна
Коростишівського окружного суду – Шлапак Наталія Вікторівна
Новоград-Волинського окружного суду – Панасюк Сергій Володимирович
Овруцького окружного суду – Ващенко Людмила Петрівна
Олевського окружного суду – Редько Юлія Михайлівна
Попільнянського окружного суду – Черномаз Володимир Григорович
Черняхівського окружного суду – Супруненко Олена Леонідівна
Чуднівського окружного суду – Лозінська Оксана Володимирівна
Закарпатська область
Берегівського окружного суду – Міллер Юдіта Еденівна
Міжгірського окружного суду – Іваницька Людмила Іллічна
Мукачівського окружного суду – Продан Михайло Михайлович
Перечинського окружного суду – Ярема Владислав Васильович
Тячівського окружного суду – Ляшко Михайло Михайлович
Хустського окружного суду – Веждел Андрій Андрійович
Ужгородського окружного суду – Сочка Еріка Стефанівна
Запорізька область
Першого окружного суду міста Запоріжжя – Лазоренко Юлія Миколаївна
Другого окружного суду міста Запоріжжя – Ломейко Оксана Петрівна
Третього окружного суду міста Запоріжжя – Зеленюк Юлія Сергіївна
Четвертого окружного суду міста Запоріжжя – Височина Ірина Володимирівна
Бердянського окружного суду – Безух Марина Олександрівна
Василівського окружного суду – Козарик Надія Анатоліївна
Вільнянського окружного суду – Швець Ольга Валеріївна
Енергодарського окружного суду – Ребйонок Марина Валентинівна
Мелітопольського окружного суду – Бєлінська Анжела Юріївна
Оріхівського окружного суду – Федоренко Олена Вікторівна
Пологівського окружного суду – Заверуха Олена Валеріївна
Приморського окружного суду – Кавун Світлана Миколаївна
Токмацького окружного суду – Москвіна Юлія Сергіївна
Івано-Франківська область
Окружного суду міста Івано-Франківська – Оліяр Володимир Іванович
Калуського окружного суду – Костів Світлана Степанівна
Коломийського окружного суду – Ваташко Оксана Ярославівна
Галицького окружного суду – Коробчук Лілія Миколаївна
Городенківського окружного суду – Кривко Оксана Володимирівна
Долинського окружного суду – Пасічник Микола Миколайович
Косівського окружного суду – Мельничук Іванна Степанівна
Надвірнянського окружного суду – Пинчук Дмитро Ярославович
Тлумацького окружного суду – Грабовецька Леся Аркадіївна
Київська область
Вишгородського окружного суду – Смілянець Альона Вікторівна
Броварського окружного суду – Овдієнко Любов Петрівна
Бориспільського окружного суду – Семешко Тетяна Іванівна
Переяслав-Хмельницького окружного суду – Рибіна Вікторія Петрівна
Обухівського окружного суду – Личак Олена Леонідівна
Кагарлицького окружного суду – Комлик Ніна Олександрівна
Таращанського окружного суду – Самченко Оксана Валеріївна
Сквирського окружного суду – Яремко Наталія Василівна
Білоцерківського окружного суду – Мазуренко Ольга Василівна
Васильківського окружного суду – Семенець Олена Олексіївна
Києво-Святошинського окружного суду – Дідур Максим Олександрович
Ірпінського окружного суду – Огнєва Жанна Петрівна
Яготинського окружного суду – Селедцова Валентина Іванівна
Фастівського окружного суду – Петраш Юрій Володимирович
Кіровоградська область
Гайворонського окружного суду – Панасюк Тетяна Валентинівна
Новоукраїнського окружного суду – Мороз Тетяна Петрівна
Маловисківського окружного суду – Чепіга Вікторія Миколаївна
Долинського окружного суду – Мазуренко Світлана Петрівна
Олександрійського окружного суду – Бєлова Алла Сергіївна
Кропивницького окружного суду – Зеленько Антоніна Євгеніївна
Знам'янського окружного суду – Михайлова Алла Володимирівна
Світловодського окружного суду – Коляда Наталія Володимирівна
Окружного суду міста Кропивницького – Чернова Людмила Миколаївна
Голованівського окружного суду – Робу-Башиньска Тетяна Валеріївна
Луганська область
Сєвєродонецького окружного суду – Чехута Світлана Вікторівна
Лисичанського окружного суду – Паршикова Наталія Анатоліївна
Рубіжанського окружного суду – Дуванова Оксана Олександрівна
Сватівського окружного суду – Крива Олександр Васильович
Старобільського окружного суду – Нещерет Іван Володимирович
Новопсковського окружного суду – Верховод Ольга Іванівна
Біловодського окружного суду – Мироненко Олег Володимирович
Кадіївського окружного суду – Шапочнік Денис Сергійович
Луганського окружного суду – Панасенко Ігор Валерійович
Алчевського окружного суду – Суворова Ася Ігорівна
Хрустального окружного суду – Ігнатьєв Юрій Петрович
Довжанського окружного суду – Сторчак Вікторія Вячеславівна
Сорокинського окружного суду – Шубіна Оксана Сергіївна
Лутугинського окружного суду – Якімінська Ганна Ігорівна
Львівська область
Дрогобицького окружного суду – Корчинський Віталій Романович
Стрийського окружного суду – Лико Інна Вадимівна
Золочівського окружного суду – Гавришків Марія Ігорівна
Самбірського окружного суду – Кічак Ірина Ігорівна
Яворівського окружного суду – Піджарко Адріан Тарасович
Червоноградського окружного суду – Рибіцька Алла Вікторівна
Жовківського окружного суду – Гудзієвич Ірина Павлівна
Пустомитівського окружного суду – Дмитречко Мар'яна Миколаївна
Першого окружного суду міста Львова – Гвоздь Тарас Михайлович
Другого окружного суду міста Львова – Познякова Ольга Василівна
Третього окружного суду міста Львова – Лаба Святослав Володимирович
Миколаївська область
Первомайського окружного суду – Стахурська Тетяна Анатоліївна
Вознесенського окружного суду – Єрьоміна Тетяна Олексіївна
Миколаївського окружного суду – Хабірова Анна Дмитрівна
Баштанського окружного суду – Панчук Тетяна Петрівна
Першого окружного суду міста Миколаєва – Ніколаєва Наталя Валеріївна
Другого окружного суду міста Миколаєва – Поліщук Ірина Олексіївна
Снігурівського окружного суду – Шваюк Ольга Володимирівна
Южноукраїнського окружного суду – Віник Алла Валеріївна
Одеська область
Арцизького окружного суду – Попаз Володимир Михайлович
Білгород-Дністровського окружного суду – Беспрозванних Олександр Геннадійович
Біляївського окружного суду – Доня Світлана Степанівна
Ізмаїльського окружного суду – Пригодич Ольга Миколаївна
Чорноморського окружного суду – Рожкован Катерина Миколаївна
Доброславського окружного суду – Федак Лідія Володимирівна
Балтського окружного суду – Луговий Артем Михайлович
Подільського окружного суду – Данилевич Людмила Анатоліївна
Роздільнянського окружного суду – Дзвінчук Ольга В'ячеславівна
Великомихайлівського окружного суду – Холєвка Марія Миколаївна
Березівського окружного суду – Єленок Ольга Миколаївна
Першого окружного суду міста Одеси – Іщенко Олександр Валерійович
Другого окружного суду міста Одеси – Німас Інна Ярославівна
Третього окружного суду міста Одеси – Федак Світлана Іванівна
Четвертого окружного суду міста Одеси – Савенко Валентина Анатоліївна
Полтавська область
Кременчуцького окружного суду – Гончаренко Денис Васильович
Окружного суду міста Полтави – Відюк Олена Сергіївна
Гадяцького окружного суду – Макуха Алла Григорівна
Глобинського окружного суду – Бган Алла Володимирівна
Горішньоплавнівського окружного суду – Бородай Людмила Анатоліївна
Лубенського окружного суду – Гак Тетяна Григорівна
Миргородського окружного суду – Іванко Лідія Сергіївна
Пирятинського окружного суду – Чуткова Людмила Іванівна
Полтавського окружного суду – Радченко Оксана Василівна
Карлівського окружного суду – Цеба Олександр Анатолійович
Диканського окружного суду – Обрізан Дмитро Володимирович
Кобеляцького окружного суду – Гармаш Світлана Вікторівна
Рівненська область
Володимирецького окружного суду – Кислянка Тетяна Григорівна
Костопільського окружного суду – Іванова Наталія Валентинівна
Сарненського окружного суду – Чернишева Світлана Сергіївна
Рівненського окружного суду – Гірічук Віра Анатоліївна
Здолбунівського окружного суду – Білоус Наталія Вячеславівна
Дубенського окружного суду – Іванова Ірина Олексіївна
Дубровицького окружного суду – Мазур Леонід Леонідович
Гощанського окружного суду – Демедюк Олена Леонідівна
Сумська область
Шосткинського окружного суду – Пихтар Ірина Владленівна
Глухівського окружного суду – Бадюк Світлана Федорівна
Конотопського окружного суду – Ожог Наталія Леонідівна
Роменського окружного суду – Богдан Іван Іванович
Охтирського окружного суду – Спасьонова Світлана Миколаївна
Сумського окружного суду – Васяєв Сергій Анатолійович
Окружного суду міста Суми – Пономаренко Вікторія Іванівна
Тернопільська область
Бережанського окружного суду – Палуб'як Світлана Миронівна
Збаразького окружного суду – Качуряк Дмитро Павлович
Кременецького окружного суду – Гаскевич Світлана Любомирівна
Теребовлянського окружного суду – Турецька Христина Михайлівна
Тернопільського окружного суду – Харлан Максим Володимирович
Чортківського окружного суду – Грузінська Наталія Сергіївна
Бучацького окружного суду – Ляхович Андрій Степанович
Харківська область
Балаклійського окружного суду – Брежнєв Максим Сергійович
Богодухівського окружного суду – Цілюрік Леся Леонідівна
Валківського окружного суду – Селівестр Наталія Вікторівна
Вовчанського окружного суду – Лещук Інна Володимирівна
Дергачівського окружного суду – Думнова Анна Володимирівна
Ізюмського окружного суду – Іванісова Ірина Геннадіївна
Красноградського окружного суду – Ткаченко Лариса Олексіївна
Куп'янського окружного суду – Дьомкіна Яна Владиславівна
Лозівського окружного суду – Скоробогата Олеся Володимирівна
Харківського окружного суду – Мазур Олена Олександрівна
Первомайського окружного суду – Арнаут Тетяна Олексіївна
Чугуївського окружного суду – Сарматицька Олена Олександрівна
Першого окружного суду міста Харкова – Бардіна Наталія Олександрівна
Другого окружного суду міста Харкова – Єжела Олена Вікторівна
Третього окружного суду міста Харкова – Попова Тетяна Анатоліївна
Четвертого окружного суду міста Харкова – Воронін Олександр Олександрович
П'ятого окружного суду міста Харкова – Гришина Надія Василівна
Херсонська область
Новокаховського окружного суду – Котій Наталія Іванівна
Великолепетиського окружного суду – Артеменко Тетяна Іванівна
Генічеського окружного суду – Олейнікова Олена Сергіївна
Каховського окружного суду – Назарова Нінель Миколаївна
Великоолександрівського окружного суду – Воробєй Тетяна Олексіївна
Голопристанського окружного суду – Кичинська Алла Вікторівна
Скадовського окружного суду – Енгвік Лариса Ленінталіївна
Окружного суду міста Херсона – Синенко Лариса Петрівна
Білозерського окружного суду – Ярошак Олена Олександрівна
Хмельницька область
Хмельницького окружного суду – Швець Лариса Віталіївна
Ізяславського окружного суду – Самойлюк Дмитро Юрійович
Старокостянтинівського окружного суду – Гринчук Тетяна Миколаївна
Шепетівського окружного суду – Рибачок Наталія Петрівна
Славутського окружного суду – Зон Олександр Борисович
Летичівського окружного суду – Бабій Ольга Миколаївна
Ярмолинецького окружного суду – Антошків Ярослав Анатолійович
Кам'янець-Подільського окружного суду – Токарський Дмитро Олександрович
Дунаєвецького окружного суду – Рудько Галина Антонівна
Черкаська область
Черкаського окружного суду – Копитіна Тетяна Дмитрівна
Звенигородського окружного суду – Сінькевич Максим Васильович
Золотоніського окружного суду – Наумейко Наталія Іванівна
Канівського окружного суду – Дашевський Олександр Володимирович
Смілянського окружного суду – Ковальчук Людмила Володимирівна
Уманського окружного суду – Михайлюк Наталія Миколаївна
Тальнівського окружного суду – Соколовська Жанна Владленівна
Монастирищенського окружного суду – Жежер Юлія Миколаївна
Корсунь-Шевченківського окружного суду – Катеруша Олександр Петрович
Чернівецька область
Окружного суду міста Чернівців – Потаковський Віталій Юрійович
Кіцманського окружного суду – Мишковська Надія Василівна
Сторожинецького окружного суду – Білоус Віталій Миколайович
Новоселицького окружного суду – Костенчук Валентина Дмитрівна
Сокирянського окружного суду – Добрій Олександр Борисович
Вижницького окружного суду – Горюк Володимир Томович
Чернігівська область
Корюківського окружного суду – Ющенко Наталія Миколаївна
Ніжинського окружного суду – Чернишов Максим Володимирович
Ічнянського окружного суду – Шило Оксана Миколаївна
Менського окружного суду – Стоцька Ірина Дмитрівна
Прилуцького окружного суду – Іценко Юлія Олександрівна
Козелецького окружного суду – Зазимко Тетяна Миколаївна
Окружного суду міста Чернігова – Стеценко Ірина Петрівна
Ріпкінського окружного суду – Лемішко Юрій Володимирович
Новгород-Сіверського окружного суду – Пильник Михайло Григорович
Бахмацького окружного суду – Скабенок Юрій Анатолійович
Чернігівського окружного суду – Янко Юрій Григорович
місто Київ
Першого окружного суду – Розгон Анастасія Валеріївна
Другого окружного суду – Реверук Вікторія Сергіївна
Третього окружного суду – Ліннік Наталія Володимирівна
Четвертого окружного суду – Морозовська Оксана Анатоліївна
П'ятого окружного суду – Марчук Марина Володимирівна
Шостого окружного суду – Шаровар Марина Володимирівна
Призначено тимчасових керівників новостворених місцевих судів

Матеріали за темою



Зареєстровано ще один новий апеляційний суд

22.06.2018



В Україні зареєстровано новий суд в апеляційному окрузі

21.06.2018



Чи може відсторонений суддя здійснювати адміністративні повноваження, пояснили у РСУ

21.06.2018



Судді ВСУ вказали на відсутність підстав для їх переведення

20.06.2018



Рада суддів обрала заступника голови та секретаря

18.06.2018



ДСАУ розпочала процедуру масової реорганізації судів

15.06.2018



У судах зміняться реквізити для сплати судового збору

13.06.2018



Рішення РСУ щодо перевірки Голосіївського райсуду Києва, — текст

в„–22 (1372), 02.06—08.06.2018



Апеляційний суд Донецької області змінив юридичну адресу

24.05.2018



РСУ вимагає налагодити роботу Голосіївського райсуду Києва

23.05.2018



Рада суддів побачила в яких умовах працюють судді в прифронтовому регіоні

21.05.2018



Затверджено нове Положення про помічника судді

21.05.2018



ВККС вирішить де працюватимуть 100 суддів з ліквідованих вищих судів

17.05.2018



Суддів закликали активніше брати участь у політиці

в„–16 (1366), 21.04—27.04.2018



У ДСАУ пообіцяли не махати шаблями у питанні оптимізації штатів

в„–13 (1363), 31.03—06.04.2018



ДСАУ слід починати навчання працівників ССО, – думка

01.03.2018



У Вінницькому міськсуді підсудним забезпечили європейські стандарти тримання

в„–8 (1358), 24.02—02.03.2018



Керівник служби інспекторів ВРП Володимир Куценко: Якщо ми хочемо бачити на посадах інспекторів професіоналів, то необхідно в рази підвищити їм зарплату

в„–6 (1356), 10.02—16.02.2018



Суди не реєструються у FB через бюрократію та коментують неохоче

в„–1-2 (1351-1352), 09.01—19.01.2018



Замість «гарячої» лінії тепер Єдиний інформаційно-довідковий центр

29.12.2017


Завантажити більше публікацій
Коментарі
До статті поки що не залишили жодного коментаря. Напишіть свій —

[url=http://zib.com.ua/ua/comments/133429.html]Читати всi




[url=http://zib.com.ua/ua/print/133429.html]
[url=#][/url]

Долучайтесь до нас у Facebook, читайте наш канал у Telegram та отримуйте новини прямо у ваш смартфон

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Липень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031