Авторизація

» » » Президент підписав зміни до Митного кодексу, спрямовані на підтримку та розвиток вітчизняного суднобудування

Президент підписав зміни до Митного кодексу, спрямовані на підтримку та розвиток вітчизняного суднобудування
[/i]

Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо збереження та розвитку вітчизняної суднобудівної промисловості» під час відвідин ТОВ СП «Нібулон» у Миколаєві, де він перебуває з робочою поїздкою. «Бажаю сім футів під кілем українському суднобудуванню», - сказав Глава держави, підписуючи документ.
 «Необхідно зробити все можливе для того, щоб законодавчо забезпечити українську промисловість, зокрема українське суднобудування», - наголосив Президент.
Глава держави також зауважив, що він має відповідний досвід суднобудування, бо свого часу сам очолював верф. За його словами, законодавча норма встановлювала 365 днів для завезення і переробки імпортних товарів на підприємствах суднобудування за пільговими  умовами. Це дозволяло завозити в Україну необхідні комплектуючі, враховуючи інноваційний характер суднобудування, тривалий цикл розробки та будівництва, високу капіталомісткість продукції, для того щоб не заморожували обігові кошти українські виробники.
«Суднобудівники звернулися до мене з проханням і аргументацією, що цей термін 365 днів є недостатнім. Враховуючи цикл виробництва, не вистачає суднобудівникам (цього часу - ред.) для того, щоб виробити необхідну продукцію. Я прийняв рішення, ініціювали разом з Парламентом необхідний законопроект, проголосували і сьогодні я підписую Закон про підтримку суднобудування України»,  -сказав Петро Порошенко.
Закон, зокрема збільшує до 730 днів максимальний загальний строк безмитного ввезення імпортної продукції для її переробки на митній території України. Це створить додаткові можливості для розвитку вітчизняної суднобудівної та судноремонтної галузі, зростання її конкурентоспроможності на зовнішньому ринку. Очікується, що Закон сприятиме розвитку водного транспорту України, суднобудівної та судноремонтної галузі та створенню нових робочих міць, внаслідок збільшення кількості замовлень на суднобудування та судноремонт.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Март 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031