Авторизація

» » » Ми з вами є рушійною силою змін – Президент лікарям Дніпропетровської лікарні ім. І.І.Мечникова

Ми з вами є рушійною силою змін – Президент лікарям Дніпропетровської лікарні ім. І.І.Мечникова
[/i]

Президент Петро Порошенко відвідав Дніпропетровську обласну клінічну лікарню імені І.І.Мечникова, де поспілкувався з пораненими бійцями та медичними працівниками. Глава держави також ознайомився із започаткованим проектом «Новітні ендоскопічні технології: мінімальні втручання, максимальна ефективність операцій», оглянув Центр інноваційної хірургії лапароскопічного лікування, ургентний операційний блок.
Ми з вами є рушійною силою змін – Президент лікарям Дніпропетровської лікарні ім. І.І.Мечникова

Глава держави поцікавився у лікарів медичного закладу тим, які зміни відбулися за останній період в роботі лікарні. Медики зазначили, що за останній час відбулося багато значущих змін, відбувся перехід на новий рівень надання допомоги, також застосовується нова тактика такої допомоги. Крім того, лікарня достатньо забезпечена необхідним обладнанням та матеріалами для надання допомоги.
«Ми з вами є рушійною силою змін. Ті, хто вірять в Україну», - звернувся до медиків Петро Порошенко.
Президент нагадав про впровадження реформи медичної галузі, а також підкреслив, що держава підтримуватиме освітні програми для лікарів, в тому числі і в європейських країнах. «Так само, як ми зробили армію, коли не ми до них, а вони до нас їдуть вчитися як боронити державу. Я дуже мрію, щоб і до наших лікарів з усього світу їздили вчитися, як вони працюють», - водночас сказав Глава держави.
Президент зазначив, що за останні чотири роки українські військові лікарі врятували тисячі життів українських воїнів та висловив слова вдячності за цей подвиг. Також він підкреслив, що «наші медики набули безцінного досвіду в практичній площині».
Петро Порошенко привітав медиків зі Святом Вознесіння Христового та Днем вишиванки.
Ми з вами є рушійною силою змін – Президент лікарям Дніпропетровської лікарні ім. І.І.Мечникова

З 9 травня 2014 року Дніпропетровська обласна клінічна лікарня імені І.І.Мечникова надає допомогу особам, які отримали поранення під час бойових дій в зоні проведення АТО. У поранених та травмованих із зони АТО переважно вогнепальні переломи кісток кінцівок; проникні торакоабдомінальні поранення, баротравма вибуховою хвилею, вогнепальні поранення головного мозку, хребтово-спинальні поранення, опіки, сполучена та комбінована травма.
В лікарні утворено Центр інноваційної хірургії, до якого входитимуть профільні хірургічні відділення, планові та ургентні операційні блоки, ангіографічний комплекс та навчальна частина. Щорічно в лікарні ім. І.І.Мечникова виконується понад 20 тисяч операцій. Відкриття Центру дозволить більше половини втручань проводити з мінімальною травматизацією та операційним ризиком. Вже до кінця 2018 року заплановано провести близько 5 тисяч операцій з використанням поставленої ендоскопічної техніки, а наступного року виконати понад 10 тисяч мініінвазивних оперативних втручань.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Март 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031