Авторизація

» » » Радник при дирекції НІСД О.Полтораков взяв участь у низці заходів в рамках Міжнародної платформи «Друзі деокупації Криму»

Радник при дирекції НІСД О.Полтораков взяв участь у низці заходів в рамках Міжнародної платформи «Друзі деокупації Криму»

Радник при дирекції НІСД О.Полтораков взяв участь у низці заходів в рамках Міжнародної платформи «Друзі деокупації Криму» 11–14 березня 2018 р. радник при дирекції НІСД О. Полтораков на запрошення Посольства України в Угорщині здійснив візит до Будапешта для участі у низці заходів, в рамках ініційованої Президетом України П.Порошенком Міжнародної платформи «Друзі деокупації Криму». 12 березня 2018 р. О. Полтораков взяв участь у черговій конференції на тему «Військово-політичний аспект російської окупації Криму як частина гібридної війни, яку Росія веде проти України і світу», що пройшла в рамках Міжнародної платформи «Друзі деокупації Криму».

Захід було організовано та проведено Посольством України в Угорщині та Державним самоврядуванням українців Угорщини. В ході конференції була проведена презентація видань Національного інституту стратегічних досліджень, зокрема колективних монографій та аналітичної доповіді «Режим Путіна перед викликами часу». В рамках обговорення аналізувалися, серед іншого, необхідність протидії кібератакам, важливість боротьби з фейковими новинами, серед яких поширення недостовірної, викривленої інформації про начебто «відсутність результатів українських реформ», використання Москвою в якості зброї енергетики, яскравим прикладом чого стали останні дії Газпрому.

13 березня 2018 р. О. Полтораков взяв участь у низці експертних заходів, присвячених проблематиці деокупації Криму в контексті гібридної війни, яка ведеться Росією проти України та світу. Ключовими учасниками циклу тематичних обговорень стали представники експертного співтовариства Угорщини та представники дипломатичного корпусу. В рамках цих експертних заходів відбулася презентація таких видань Інституту як колективні монографії «Світова гібридна війна: український фронт» та «Донбас і Крим – ціна повернення», а також обговорення піднятої в цих виданнях проблематики, актуалізованої чинником виборів президента РФ, в т.ч. на території тимчасово окупованого Росією українського Криму.

За результатами візиту – участі у заходах та презентацій видань інституту – було визнано запит на переклад та видання колективної монографії Інституту «Світова гібридна війна: український фронт» угорською мовою, а також на організацію та проведення українсько-угорського міжнародного експертно-дипломатичного форуму, присвяченого актуальним питанням взаємин в умовах гібридної війни.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Январь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31