Авторизація

» » » Президент України зустрівся з Виконавчим директором Катарської інвестиційної адміністрації «Qatar Investment Authority»

Президент України зустрівся з Виконавчим директором Катарської інвестиційної адміністрації «Qatar Investment Authority»
[/i]

У ході офіційного візиту до Держави Катар Президент України Петро Порошенко зустрівся з Виконавчим директором Катарської інвестиційної адміністрації «Qatar Investment Authority» шейхом Абдуллою бін Мухаммедом бін Саудом Аль Тані.
У ході зустрічі було підтверджено зацікавленість української сторони у розвитку взаємовигідної співпраці з Катаром в інвестиційній сфері, зокрема у залученні катарських інвесторів до участі у програмі приватизації об’єктів державної та комунальної власності в Україні.
Також було розглянуто перспективи розвитку співробітництва з Катаром у таких галузях як сільське господарство, енергетика, туристично-рекреаційна інфраструктура, суднобудування, літакобудування, а також за проектами будівництва доріг та модернізації морських портів.
Відзначено, що активізації інвестиційного співробітництва мають сприяти укладені під час візиту Президента  України до Катару двосторонні Угоди про заохочення і взаємний захист інвестицій та про уникнення подвійного оподаткування.
Петро Порошенко поінформував катарську сторону про масштабні реформи в Україні, спрямовані на приведення українського законодавства та умов ведення бізнесу в країні до європейських стандартів, а також забезпечення належного захисту прав іноземних інвесторів.
Під час зустрічі були також обговорені перспективи реалізації спільних проектів з вирощування, переробки та постачання сільськогосподарської продукції, які є актуальними в контексті зусиль Катару щодо забезпечення власної продовольчої безпеки.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Февраль 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829