Авторизація

» » » Саме в Україні сьогодні варто знімати кіно – Президент на зустрічі з французьким актором Жаном Рено

Саме в Україні сьогодні варто знімати кіно – Президент на зустрічі з французьким актором Жаном Рено
[/i]

Президент Петро Порошенко з дружиною Мариною Порошенко зустрілись із французьким актором Жаном Рено, який бере участь в україно-французькому фільмі «Останній крок», що підтримується коштами державного бюджету України.
Саме в Україні сьогодні варто знімати кіно – Президент на зустрічі з французьким актором Жаном Рено

Президент зазначив, що на даний момент значно збільшилась кількість фільмів, які виробляються в Україні. Їх кількість подвоїлась за останні два роки. Він також зауважив, що у 2016 році було знято і вийшло на екрани 35 нових українських фільмів – це найбільша кількість за часів незалежності. Глава держави висловив сподівання, що українські кіновиробники  зможуть створювати більше 120 кінострічок в рік.
«Надзвичайно цікаво почути Ваші враження від України. Це дуже важливо для нас, оскільки це є символом відновлення української кіноіндустрії. Всі повинні знати, що саме в Україні сьогодні варто знімати кіно», - звернувся Глава держави до актора.
Петро Порошенко зауважив, що радий зустрічі з актором, є його прихильником і бачив багато фільмів з його участю. Він відзначив важливість участі Жана Рено в україно-французькому фільмі «Останній крок» та висловив впевненість, що цей новий український фільм матиме великий успіх. «Ваша участь (у цьому фільмі – ред.) буде гарною рекламою для України», - сказав Президент.
В свою чергу, Жан Рено розповів президентському подружжю, що відвідав українські Карпати, де відбувалась частина зйомок, і вражений красою природи. «Чудове місце – озеро Синевір», - поділився враженнями актор.
«Я вперше працюю з українською командою»,  - зазначив Жан Рено та висловив думку, що нині кінопродюсери мають звернути більшу увагу на Україну для зйомок фільмів.
Саме в Україні сьогодні варто знімати кіно – Президент на зустрічі з французьким актором Жаном Рено

«Дуже важливо мати здатність розповідати історії країни. Це дуже важливо, оскільки це певним чином об’єднує, зцементовує людей, які можуть бачити свою історію», - зазначив актор, додавши «якщо ви інвестуєте один долар в кіно – ви повертаєте три долари».
Петро Порошенко наголосив, що минулого року ініціював зміни до українського законодавства, які передбачають низку преференцій для виробництва кіно в Україні. Він зауважив, що ним був підписаний Закон «Про державну підтримку кінематографії в Україні», який передбачає нові форми фінансової підтримки розвитку кіноіндустрії в Україні, зокрема надання державної субсидії для повернення частини кваліфікованих витрат, здійснених суб’єктом кінематографії при виробництві фільму.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Июль 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031