Авторизація

» » » РСУ не агітуватиме за певних кандидатів до ВККС та ВРП

РСУ не агітуватиме за певних кандидатів до ВККС та ВРП

Претенденти до Вищої кваліфікаційної комісії суддів та Вищої ради правосуддя повинні самостійно переконувати делегатів з’їзду голосувати за них. А не за допомогою Ради суддів.
Під розгляду на засіданні Ради суддів питання щодо затвердження посібника «Особливості конфлікту інтересів у діяльності судді та рекомендації щодо його запобігання і врегулювання у типових ситуаціях», упорядником якого виступили члени Комітету РСУ з питань етики, врегулювання конфлікту інтересів та професійного розвитку суддів, виникла пропозиція: розкласти цей документ делегатам XV чергового з'їзду суддів. Адже судді уже давно чекають на такі рекомендації. Вони чи не щодня телефонують членам комітету, аби почути від них роз'яснення: чи є та або інша ситуація конфліктом інтересів, передає журналіст «ЗіБ».
«Не розумію, навіщо класти посібник у роздаткові матеріали з'їзду. Сьогодні деякі кандидати звертаються, щоб якісь агітки розкладали в матеріали. Якщо вони хочуть, нехай самостійно ходять і розкладають по кріслах свої документи. Чи в інший спосіб поширюють інформацію про себе. У посібнику фігурують певні прізвища, зокрема розробників. Чи не буде це сприйнято як агітація?», – поцікавився заступник голови РСУ Богдан Моніч.
«Ніде у посібнику й слова немає, що автором є Чумаченко. І ніколи не буде зазначено. Це продукт РСУ», – відповіла йому голова згаданого комітету Тетяна Чумаченко, яка претендує на посаду члена Вищої ради правосуддя.
У свою чергу Б.Моніч зауважив, що не завадило б узагалі визначити, що повинно бути в матеріалах з'їзду. «От, наприклад, дехто просить мотиваційний лист чи ще щось вкласти в матеріали. Питання потрібно врегулювати», – наголосив заступник голови РСУ.
За інформацією очільниці Ради Валентини Сімоненко, делегати отримують такі матеріали: проекти порядку денного з’їзду, регламенту, рішень; біографічні довідки кандидатів до ВРП та ВККС; звіт РСУ та інформацію Державної судової адміністрації. «Все. Більше нічого в роздаткових матеріалах немає, і не планувалося бути», – пояснила В.Сімоненко.Закон і Бізнес
РСУ не агітуватиме за певних кандидатів до ВККС та ВРП

Коментарі
До статті поки що не залишили жодного коментаря. Напишіть свій —

[url=http://zib.com.ua/ua/comments/132121.html]Читати всi
[url=http://zib.com.ua/ua/print/132121.html]
[url=#][/url]

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Декабрь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031