Авторизація

» » » Акцизне оподаткування та механізми попередження мільйонних штрафів

Акцизне оподаткування та механізми попередження мільйонних штрафів

Камеральною перевіркою органу Державної фіскальної служби України харчового виробника констатовано порушення податкового законодавства під час випуску, обігу та погашення податкових векселів, авальованих банком, що видаються до отримання з акцизного складу продуктів, та застосовано штраф у сумі майже 1 мільйон гривень.
Вважаючи застосування штрафу та проведення перевірки неправомірними, юристами LS GROUP їх було оскаржено до окружного адміністративного суду.
Під час судового розгляду адвокати LS GROUP довели, що камеральна перевірка проведена із порушенням податкового законодавства та перевищенням установлених граничних меж її проведення, аналіз достовірності сформованих платником податків показників податкової звітності здійснений протиправно, відсутні правові наслідки такої перевірки.
Окрім того, спростовано висновки органу податкового контролю про порушення строку сплати суми грошового зобов’язання з акцизного податку та обґрунтовано, що у клієнта на час вчинення оскаржуваних дій мала місце переплата з вказаного платежу, на яку не могла бути нарахована штрафна санкція, тобто підприємством дотримано вимоги податкового законодавства під час випуску, обігу та погашення податкових векселів, авальованих банком, що видаються до отримання з акцизного складу продуктів.
За наслідками розгляду окружний адміністративний суд погодився із правовою позицією юристів LS GROUP та 28 листопада цього року скасував податкове повідомлення-рішення.
Тетяна Кравченко, юрист податкової практики LS GROUP, - «Акциз є одним із найпоширеніших видів податків у світі. Проте, не дивлячись на ряд позитивних моментів, які він виконує, існує багато проблемних питань стосовно акцизного оподаткування.
Не зважаючи на суттєве вдосконалення механізму справляння акцизного податку, що відбулося в результаті прийняття Податкового кодексу та наступного внесення цілого ряду змін до нього, існуючий порядок адміністрування залишається недосконалим.
Основні проблеми його функціонування пов’язані зі зростанням фіскальних можливостей та зменшенням регулюючого впливу від цього платежу. Нагальною є потреба подальшого вдосконалення нарахування і сплати акцизу, порядку його адміністрування».PROMOTED
Акцизне оподаткування та механізми попередження мільйонних штрафів

Коментарі
До статті поки що не залишили жодного коментаря. Напишіть свій —

[url=http://zib.com.ua/ua/comments/131028.html]Читати всi
[url=http://zib.com.ua/ua/print/131028.html]
[url=#][/url]

Долучайтесь до нас у Facebook, читайте наш канал у Telegram та отримуйте новини прямо у ваш смартфон

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Залишити коментар
Популярне
Відео дня
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Грудень 2017    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031