Авторизація

» » » Глава АПУ обговорив із делегацією Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи хід реформи децентралізації в Україні

Глава АПУ обговорив із делегацією Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи хід реформи децентралізації в Україні
[/i]

Під час зустрічі Глави Адміністрації Президента України Ігоря Райніна з делегацією Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи сторони обговорили хід імплементації реформи децентралізації в Україні.
Глава президентської адміністрації повідомив: "Починаючи з 2014 року Президентом України та Урядом багато робиться для розвитку місцевого самоврядування. Саме з того часу була запущена реформа децентралізації, яка посилила органи місцевого самоврядування в регіонах як фінансово, так і організаційно».
Сторони детально зупинилися на виконанні Україною Дорожньої карти реформи місцевого самоврядування, яка була підписана у 2015 році, акцентувавши увагу на досягненнях та викликах реформи децентралізації та її позитивних наслідків для регіонів нашої країни. При цьому Глава АПУ наголосив, що наша країна повністю «слідує цій карті» та запроваджує законодавчі зміни у відповідності до неї. Він також додав, що завдяки децентралізації вже «в рази збільшилися бюджети розвитку регіонів, а більшість функцій від центральної влади передані на місця». При цьому він детально представив кількісні та якісні показники імплементації реформи децентралізації: зміни в законодавчому регулюванні, бюджетний процес на національному і регіональних рівнях та радикальні зміни в сфері надання адміністративних послуг.
В свою чергу, Президент Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи Гудрун Мюслер-Торнстром зазначила, що однією з цілей сьогоднішнього візиту представників конгресу є «зрозуміти, які зміни відбулися в Україні після підписання Дорожньої карти реформи місцевого самоврядування» та відзначила налаштованість української влади на впровадження реформ в Україні.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Май 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31