Авторизація

» » » Львівщина долучилася до проектів Марини Порошенко – «Книга Миру» та «Арсенал Ідей Україна»

Львівщина долучилася до проектів Марини Порошенко – «Книга Миру» та «Арсенал Ідей Україна»
[/i]

Дружина Президента України Марина Порошенко відвідала Львівську область із робочим візитом. На Львівщині Перша леді України презентувала національний проект «Книга Миру», в якому діти учасників АТО із п’ятнадцяти регіонів вже поділилися сімейними фотографіями та побажаннями миру в Україні. І сьогодні учні Буської школи №1 разом із Мариною Порошенко створили новий розділ – «Львівська область».
Львівщина долучилася до проектів Марини Порошенко – «Книга Миру» та «Арсенал Ідей Україна»

Презентуючи «Книгу Миру», дружина Президента зазначила, що це – збірка сімейних фотографій, зроблених в мирні часи, та підписаних дитячими висловами про своїх батьків або про свою країну. «Ця Книга є літописом українського життя «до» і «після» трагічних подій на Сході України і в Криму, коли наші мужні герої були змушені йти захищати рідну землю та мирне майбутнє своїх дітей. Ця «Книга Миру» - унікальна й особлива, адже діти, які заповнюють її, не з чуток знають справжню ціну миру і те, наскільки важливо бути справжнім українцем. Тому це видання є посланням майбутнім поколінням про цінність мирного життя та своєрідною дитячою молитвою  заради мирного і щасливого майбутнього України», - сказала Марина Порошенко.
Львівщина долучилася до проектів Марини Порошенко – «Книга Миру» та «Арсенал Ідей Україна»

Перша леді України також поспілкувалася з учнями інклюзивного класу та вчителями, обговоривши питання розвитку інклюзивного освітнього середовища та створення умов для якісного навчання дітей з особливими освітніми потребами в школі рівних можливостей.
Крім того, під час перебування у Львівській області Марина Порошенко відкрила всеукраїнську програму «Арсенал Ідей Україна» у Національному музеї імені Андрія Шептицького. Це постійно діюча освітня платформа для дітей, молоді та родин, яка пропонує цикл спеціально розроблених інтерактивних лекцій та активностей, які поєднують  науку, мистецтво та інновації.
Львівщина долучилася до проектів Марини Порошенко – «Книга Миру» та «Арсенал Ідей Україна»

За словами дружини Глави держави, програма є соціально спрямованою та передбачає адаптацію активностей для людей з інвалідністю задля сприяння їх інтеграції у соціум. «Нам вдалося забезпечити умови, в яких всі діти без винятку зможуть об’єднатися у так званому просторі рівних можливостей. І це надзвичайно важливо в контексті розбудови України як європейської держави», - зазначила Марина Порошенко.
Керівник програми «Арсенал Ідей Україна» Ольга Вієру розповіла, що проект уже стартував у Харкові та Мелітополі та в подальшому буде розповсюджений у різних містах України. «Кожне місто, в якому буде реалізована програма, на благодійних засадах отримує цикл інтерактивних освітніх лекцій, необхідні меблі, техніку й обладнання, адаптоване для людей з інвалідністю. Таким чином, ми створюємо нові можливості для втілення прогресивних ідей у сфері позашкільної освіти та музейної справи в Україні», - зазначила вона.

Долучайтесь до нас у Facebook, читайте наш канал у Telegram та отримуйте новини прямо у ваш смартфон

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Грудень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31