Авторизація

» » » Анатолій Гриценко: Нині в опозиції до влади 90 відсотків суспільства

Анатолій Гриценко: Нині в опозиції до влади 90 відсотків суспільства

Анатолій Гриценко: Нині в опозиції до влади 90 відсотків суспільства
Нині в опозиції до влади є 90 відсотків суспільства, а ось у парламенті є «опозиція влади» та «опозиція до влади».
Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив міністр оборони України (2005-2007 рр.), лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко.
Гість програми зауважив, що він проти Майданів, проти силових способів впливу як норми життя.
«Я хочу, щоб ми з вами жили в країні, де працює система, яка дозволяє мирно, без катаклізмів, без стоянь місяцями на морозі вказувати владі на те, що вона не робить», – каже Анатолій Гриценко.
Політик вважає, що нині в опозиції до влади є 90 відсотків суспільства, хоч вона не структурована, ідеться практично про всю країну. А ось у парламенті, на його думку, є «опозиція влади» та «опозиція до влади».
«Опозиція до влади – це ті, хто називає себе опозицією, які можуть вийти, наприклад, і сказати, що скоріше небо обвалиться, але я не проголосую за цей злочинний бюджет, а потім дали 400 млн одному із спонсорів на якісь пожежні машини, дружненько проголосували і пішли на Новий рік, думаючи, що забудуть», – зауважив Анатолій Гриценко, маючи на увазі голосування «радикалів».
Так само, продовжив він, «підголосовує» «група Коломойського» та Опозиційний блок.
Анатолій Гриценко нагадав, що ще 2009 року спільно із юристами було підготовлено новий проект Конституції. На думку політика, цей документ тоді відповідав вимогам часу, адже на той момент відбувалася світова криза, а в нашій країні всі стали свідками суперечок між Президентом та прем’єром, що, каже Гриценко, повторюється і зараз. Тож у новому проекті Конституції пропонувалося, щоб в країні не було два центри виконавчої влади, зокрема, щоб Президент як єдина всенародно обрана особа сам створював та очолював уряд.
«Хтось побачив у цьому посилення влади Президента. Так, посилення… Для того, щоб не занесло його в тоталітарний режим, я в тій Конституції передбачив механізми, які стримують. Зокрема, спрощений – не три чверті, а дві третини – механізм імпічменту, чотири роки, а не п’ять перебування на посаді, погодження кандидатур силовиків, бо це ключове, що може тиснути на суспільство, у парламенті; децентралізація і передача повноважень вниз», – розповів Анатолій Гриценко та наголосив, що, на його думку, це було б краще для країни.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Январь 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31