Авторизація

» » » ООН готова допомагати з гуманітарними проблемами, які виникли через конфлікт на Донбасі

ООН готова допомагати з гуманітарними проблемами, які виникли через конфлікт на Донбасі

ООН готова допомагати з гуманітарними проблемами, які виникли через конфлікт на Донбасі
ООН готова допомагати з гуманітарними проблемами, які виникли через конфлікт на Донбасі
Фото: mtot.gov.ua
Організація Об’єднаних Націй вітає зусилля уряду України, спрямовані на вирішення гуманітарних проблем, які виникли внаслідок конфлікту на сході країни і готова надати Україні підтримку в цих питаннях.
Про це заявила помічник генерального секретаря ООН з гуманітарних питань та заступник координатора з питань невідкладної допомоги ООН Урсула Мюллер під час зустрічі з заступником міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгієм Тукою, інформує прес-служба відомства.
«Ми всім серцем виступаємо за будь-які заходи, які могли б зменшити наслідки тривалого внутрішнього переміщення громадян в Україні і хотіли б, щоб уряд підтримав ваше міністерство у цій стратегії. В свою чергу, ООН готова підтримати уряд України в його діях, спрямованих на розв’язання ситуації, в якій опинилися люди внаслідок конфлікту», – запевнила пані Мюллер.
У свою чергу, Георгій Тука поінформував помічника генерального секретаря про хід роботи над «Стратегією забезпечення реалізації та захисту прав, свобод і законних інтересів внутрішньо переміщених осіб», а також про план заходів, направлений на реалізацію цієї стратегії. За його словами, робота над цим документом має бути завершена протягом найближчих місяців.
«Наша політика базується на принципах децентралізації, яка є загальнодержавною стратегією. Стосовно нашого міністерства, це означає, що всі програми, які ми розробляємо і намагаємось втілювати, базуються не на центральному рівні, чи навіть на рівні областей, а одразу ідуть на рівень конкретної громади», – запевнив Георгій Тука.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Ноябрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930