Авторизація

» » » Айвазовська: «Постсовєтікус» за своєю суттю не може бути відповідальним виборцем

Айвазовська: «Постсовєтікус» за своєю суттю не може бути відповідальним виборцем

Айвазовська: «Постсовєтікус» за своєю суттю не може бути відповідальним виборцем
Постмайданне покоління 2004-2005 років, побачивши перезавантаження на кадровому рівні, зрозуміло, що без системних, тектонічних змін держава не змінюється.
Про це в ефірі програми Vox populi. Голос народу на телеканалі ZIK зазначила представник України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи щодо Донбасу, координатор ГМ «Опора» Ольга Айвазовська.
Гостя програми розповіла про діяльність Громадської мережі «Опора», з часу створення якої незабаром мине 12 років.
«Це всеукраїнська організація, яка має представництва у різних регіонах України і займається низкою тематик, які природно виникали у той чи інший період. Це насправді постмайданне покоління 2004-2005 років, яке, побачивши перезавантаження на кадровому рівні, зрозуміло, що без системних, тектонічних змін, на жаль, держава не змінюється. Змінюються обличчя, але не функціонал, не підхід до державного управління чи окремих сфер», – розповіла Ольга Айвазовська.
Так, однією із тематик, з якою постійно працює «Опора», – це виборчий і політичний процес.
«Це безпосередньо спостереження за виборами і аналіз роботи парламенту як законодавчої гілки влади, тому що без ефективного парламенту не може функціонувати демократія», – зазначила гостя програми.
Друга тематика – це освіта та антикорупційні заходи у ній. «Це запровадження ЗНО з 2008 року», – нагадала Ольга Айвазовська.
«Третя тематика – це енергоефективність та відповідальна власність, тому що нм здається, що не можна бути ефективним або відповідальним виборцем, якщо ви такий «постсовєтікус» за своєю суттю громадянин, який вважає, що все, що за його порогом, його не стосується, його не цікавить. Тому ми почали працювати у цій темі із ОСББ ще з 2006 року. Це питання нормативно-правової бази, консультування, супровід, але зараз переросло у тему енергоефективності, тому що це питання і незалежності», – зазначила гостя програми.
Ще однією тематикою роботи «Опори» є місцеве самоврядування.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Сентябрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930