Авторизація

» » » Пономарьов: РПЦ стала «придатком» державної машини. І їй це «відізветься»

Пономарьов: РПЦ стала «придатком» державної машини. І їй це «відізветься»

Пономарьов: РПЦ стала «придатком» державної машини. І їй це «відізветься»
Наприкінці 80-х – на початку 90-х для всієї російської інтелігенції ходити до церкви було ознакою хорошого тону. Нині це є ознакою поганого тону, бо церква просто обслуговує владу.
Про це в ефірі програми Vox populi. Голос народу на телеканалі ZIK заявив російський політик, депутат Держдуми РФ (2007-2016 рр.) Ілля Пономарьов.
«У Росії, на жаль, Російська православна церква стала, на жаль, «придатком» державної машини. Це їй «відізветься» ще дуже сильно. Я пригадую, як наприкінці 80-х – на початку 90-х для всієї російської інтелігенції ходити до церкви було просто ознакою хорошого тону. Настільки ж, як зараз є ознакою поганого тону туди ходити, бо ця церква просто починає обслуговувати владу. Вона нічого не навчилася, так, як це було у 1917 році. Народ пішов громити церкви, бо вони були такими ж експлуататорами і такими ж насильниками, як і органи державної влади. Ось ми йдемо до цього семимильними кроками», – заявив російський політик.
Гість програми наголосив, що війна, яка нині триває між РФ та Україною, – це величезна трагедія і злочин, який вчинив Путін та вся його влада. Він зауважив, що не хоче вживати висловів на кшталт «братські народи», адже вони настільки девальвувалися, що стали неправильними, особливо – в умовах війни. Проте він переконаний, що про родинні зв’язки ще згадають і вони працюватимуть на процвітання народів.
«Важливо, що це процвітання рівноправних народів, що немає «старшого брата» та «молодшого брата», – зазначив Ілля Пономарьов.
Російський політик переконаний, що за нинішньої влади і в Україні, і в РФ нормалізація стосунків між державами неможлива.
«За тієї влади, яка наступною буде у Росії, звичайно, може бути і вона обов’язково відбудеться», – вважає Ілля Пономарьов.
Гість програми процитував Леніна, який говорив, що для того, щоб об’єднатися, потрібно остаточно розмежуватися.
«Ось коли остаточне розмежування відбудеться, тоді обов’язково відбудеться нормалізація відносин», – переконаний політик.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Сентябрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930