Авторизація

» » » Незважаючи на колективну євразійську ідентичність, розвиток України органічний, – Зісельс

Незважаючи на колективну євразійську ідентичність, розвиток України органічний, – Зісельс

Незважаючи на колективну євразійську ідентичність, розвиток України органічний, – Зісельс
В останнє десятиріччя відбувається ідентифікаційний розлом між європейською і євразійською ідентичністю. Це не є боротьба Європи з Євразією. Просто все більше людей в Україні, починаючи від революції 2004 року, прагнуть жити європейськими цінностями.
Таку думку в ефірі хард-ток-шоу «DROZDOV» (щовівторка о 21:30 на телеканалі ZIK) висловив
український громадський діяч і дисидент єврейського походження Йосиф Зісельс.
«Існує дуже хороша риса характеру, з якою народжуються або ж її прищеплюють під час виховання. Вона постійно супроводжує людину і визначає життєвий шлях – це нетерпимість до брехні. Жага до правди і є головною ознакою дисидента. На мій погляд, такий інакодумець не може пройти повз насильство. Він має захистити жертву і показати всьому світу, хто насправді є насильником», – розповідає гість програми.
Пан Зісельс зазначив, що політика його не приваблює тому, що цікавіше спостерігати, як у молодій країні розвивається система.
«Я взагалі не політик. Мене не цікавлять партії і влада. Люблю спостерігати, як у молодій країні формується політична система. Адже вона визначає ступінь розвитку держави загалом. Далеко не всі мають змогу бачити те, що я», – сказав громадський діяч.
На думку дисидента, Україна розвивається у правильному напрямку, проте її шлях обтяжують певні обставини.
«На мій погляд, Україна розвивається у правильному напрямку, але з багатьма обтяжуючими обставинами. Дещо відбувається не послідовно і не так швидко, як би хотілося. Але все йде в доброму руслі, бо розвиток держави органічний. Він переважає всі штучні накладки, які намагаються спотворити процес. Я думаю, що в Україні, незважаючи на колективну євразійську ідентичність, поновлення генерації чи її заміна дають привід для оптимізму. Або ж навіть більше: впевненості, що все правильно розвивається», – зауважив Йосиф Зісельс.
Герой програми звернув увагу на те, що Україна є першою православною державою, яка відокремилась від Російської імперії.
«Боротьба проти російського мене не бентежить. Територіально ми є великою країною і першою православною державою, яка відривається від імперії. Такого ще не було. Ми йдемо тим самим шляхом, що й балтійські країни, Фінляндія, Угорщина. Вони всі відсікали комунізм. Тепер прийшла наша черга», – говорить дисидент.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Октябрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031