Авторизація

» » » Логіка «ні миру, ні війни» убезпечила нас від більш ризикових варіантів, – політолог

Логіка «ні миру, ні війни» убезпечила нас від більш ризикових варіантів, – політолог

Логіка «ні миру, ні війни» убезпечила нас від більш ризикових варіантів, – політолог
Оборонно-політичний курс, який обрала Україна щодо Росії, є правильним. Оскільки більш агресивні дії з нашого боку могли б привести до великих жертв.
Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) заявила політолог Олеся Яхно.
«Те, що в законопроекті стосовно відновлення окупованих територій Росія визнається агресором, відповідає реаліям. Це об’єктивно. Дуже часто громадськість та експерти критикували логіку «ні миру, ні війни». Мені здається, цей шлях, яким рухається наша влада – правильний. Так, ми поки що не відновили свою територіальну цілісність, але убезпечились від більш ризикових варіантів», – вважає гостя.
Перехід виключно до військових дій міг би породити ще більшу агресію. Водночас лише мирна логіка, згідно якої ми б визнали легальними терористичні угрупування – спровокувала б капітуляцію, коментує експерт.
«За останні роки ми посилили свою обороноздатність і отримали міжнародну підтримку. Ба, навіть більше! Цьогоріч Україна вступила у два судові процеси проти Росії. Таким чином ми зафіксували стан агресії. До того ж, маємо сильного партнера США, який, ймовірно, надасть нам зброю. Тепер на рівні законодавства важливо внутрішньо поводитись адекватно. Ми мусимо визнати, що на сході війна, бо це в міжнародно-правовій площині дасть нам більше повноважень. Зокрема, відповідальність за бойові дії впаде на плечі Росії», – наголосила Яхно.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Май 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031