Авторизація

» » » Боротьба з корупцією: чи виконала Україна поставлені вимоги

Боротьба з корупцією: чи виконала Україна поставлені вимоги

Боротьба з корупцією: чи виконала Україна поставлені вимоги Міжнародний валютний фонд та Європейський Союз слідкують за проведенням реформ в Україні. Цими організаціями було висунуто ряд вимог, що стосуються боротьби з корупцією. Стало відомо, що наразі Україна виконала лиш третину з них: 20 із 35 вимог уже досягнуто.

Про це повідомив Центр протидії корупції, презентуючи свій онлайн-інструмент, що допоможе проконтролювати виконання Україною антикорупційних вимог міжнародних організацій.

60 % поставлених вимог наша країна виконала. Проте залишилися не виконаними основні зобов’язання. До їх переліку входить створення Антикорупційного суду, проведення незалежного аудиту НАБУ, запуст в роботу дієвої та надійної системи перевірки електронних декларацій, а також надання можливості антикорупційному Бюро самостійно проводити «прослушку».

Ці вимоги закріплені в 4 основних документах: “Плані дій з візової лібералізації з ЄС (VLAP)”, документах програми макро-фінансової допомоги ЄС, “Контракту для України з розбудови держави” з ЄС та мемонрандумі між Україною та Міжнародним валютним фондом.

Читайте також: В скільки ЄС обійдеться боротьба з українською корупцією

Виконання всіх вимог має значення для подальшого проведення реформ в Україні, співпраці з ЄС, євроінтеграції, а також отримання коштів від МВФ.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Август 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031