Авторизація

» » » В Україні виникли труднощі із прийняттям реформи охорони здоров’я

В Україні виникли труднощі із прийняттям реформи охорони здоров’я

В Україні виникли труднощі із прийняттям реформи охорони здоров’яВсі необхідні законодавчі акти для забезпечення проведення медичної реформи вже розроблені. Мова йде про кілька законів, один з яких, той що забезпечує реформування порядку фінансування медичної реформи. Згідно даного законопроекту, гроші будуть виділятися не на утримання лікарняних ліжок і стін, а на допомогу конкретному пацієнту. Частина медичних послуг, що раніше вважалась умовно безплатною перейде в розряд платних.

Інші два законодавчі акти повинні були внести зміни в Бюджетний кодекс, в розділ фінансування сфери охорони здоров’я. Ці законопроекти були відхилені Верховною Радою. Слід зауважити, що без них медична реформа не запрацює.

В Україні з кожним днем виявляється все більше критиків реформи охорони здоров’я. Зокрема активними в даній сфері проявляються опозиціонери. Популярні гасла «Влада хоче вбити пенсіонерів» «влада збирається знищити населення країни» популярні серед українців і примушують їх критично ставитись до реформи.

При цьому, велика ставка робиться на те, що медицина в Україні буде платною, а це рішення не знаходить популярності в населення. Депутати від «Опозиційного блоку» поширюють ці гасла забуваючи додати, що медицина в Україні, де-факто, вже платна.

Читати також: Верховна Рада не підтримала законопроект про медичну реформу

Безплатними, згідно реформи буде перша медична допомога та паліативна допомога. Нова реформа повинна також змінити відношення лікарів до пацієнтів. Якщо в разі хамського відношення до пацієнта він не бажає консультуватись з даним лікарем, пацієнт вільний у виборі іншого лікаря.

Прийнявши один законопроект і відхиливши інші, депутати зробили один крок вперед і повернулись на два назад.

Долучайтесь до нас у Facebook

Джерело: ukrrudprom.ua
Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Сентябрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930