Авторизація

» » » Юридична служба ЗСУ розповіла, як буде відбуватися призов на військову службу в 2017 році

Юридична служба ЗСУ розповіла, як буде відбуватися призов на військову службу в 2017 році

Юридична служба ЗСУ розповіла, як буде відбуватися призов на військову службу в 2017 роціЮридична служба Збройних сил України роз'яснила ряд положень призову на військову службу осіб офіцерського складу в 2017 році.

Як повідомляється на сайті Міністерства оборони України, офіцери за призовом в обов'язковому порядку пройдуть тримісячну підготовку в навчальних центрах ЗСУ, після чого будуть призначатися на первинні офіцерські посади у військові частини, які не беруть участі у військовій спецоперації на території Донецької та Луганської областей.

"Офіцери зазначеної категорії не будуть залучатися до сил АТО без їхньої особистої згоди та укладення відповідного договору", – підкреслили в Міноборони.

У 2017 році на військову службу за призовом осіб офіцерського складу можуть бути призвані особи у віці до 43 років, що пройшли повний курс військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу (закінчивши військові кафедри), які мають вищу освіту (мінімум бакалавр) та яким присвоєно первинне офіцерське звання .

Читайте також: Представник Міноборони України розповів, скільки цього року загинуло українських військових на Донбасі

Призов буде відбуватися на рівних засадах як для чоловіків, так і для жінок, вказують в оборонному відомстві. Залучення покликаних військовослужбовців до сил і засобів проведення спецоперації на Донбасі буде відбуватися тільки після проходження обов'язкової підготовки у вищих військових навчальних закладах (тривалість – 3 місяці).

Відповідно до наказу термін військової служби за призовом для осіб офіцерського складу складає 18 місяців. Початком військової служби за призовом вважається день направлення військовослужбовців до військової частини з районного (міжрайонного) військового комісаріату. Закінченням терміну служби є день виключення військовослужбовців зі списків особового складу в/ч.

Після отримання повістки про призов на військову службу офіцери запасу зобов'язані прибути в певний пункт збору і в термін, зазначений у повістці. У разі неявки офіцерів запасу без поважних причин вони несуть відповідальність в порядку, встановленому законом. Наявність поважних причин для неявки в пункт збору повинно бути документально підтверджено. Призов на військову службу офіцерів запасу здійснюється після обов'язкового медичного огляду. За результатами медогляду призову на військову службу підлягають особи, придатні до військової служби за станом здоров'я.

Що стосується відстрочки від призову на військову службу офіцерів, то вона надається особам виключно за рішенням атестаційної комісії обласного військового комісаріату на підставах, визначених статтею 17 закону "Про військовий обов'язок і військову службу": за сімейними обставинами; за станом здоров'я; для отримання освіти; для продовження професійної діяльності.

Долучайтесь до нас у Facebook

Джерело: ukr.segodnya.ua
Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Апрель 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930