Авторизація

» » » Партія Соціалісти проти запровадження не цивілізованого ринку землі

Партія Соціалісти проти запровадження не цивілізованого ринку землі

Партія Соціалісти проти запровадження не цивілізованого ринку землі 17-го травня в приміщенні конференц-залу "Президент готеля" за ініціативою партії Соціалісти, відбулася розширена зустріч у форматі круглого столу за темою "Ринок землі та збереження національних інтересів України".

У заході приймали участь політики, голови областних організацій партії Соціалісти, громадські діячі, науковці, економічні та політичні експерти: Йосип Вінський ( "За демократію та справедливість"), Павло Вікнянський ("Республіка"), Степан Бульба ( СПУ ), Олена Луканюк (Соціал-демократична платформа), Олександр Потьомкін ( Соціалістичний конгрес молоді ), Андрій Кобзаренко ( СММ ОБСЄ ), економічний експерт Віктор Скаршевський, політичні експерти Дмитро Джангіров та Олександра Решмеділова.
Партія Соціалісти проти запровадження не цивілізованого ринку землі


Зі слів виступаючих, політика влади останніх років веде український народ до остаточного зубожіння, та як наслідок такої недолугої державної політики - продаж за безцін останнього ресурсу країни, української землі. Такі дії влади, як зміна трудового кодексу, пенсійна, медична та земельна реформа - носять яскраво антисоціальних характер та змушують ліві партії пришвидшити процес об'єднання. Про це зокрема заявив голова партії Соціалісти Леонід Кожара.
Партія Соціалісти проти запровадження не цивілізованого ринку землі


Читайте також: МВФ наполягає на негайному створенні в Україні ринку землі

"Сьогодні немає більш важливого завдання для лівих сил. Ідеологічні партії, на відміну від іменних, не можуть конкурувати між собою. Тому зараз ми дуже активно обговорюємо ідеологічну платформу, та переходимо до організаційних питань об'єднання. Ми закликаємо всі здорові сили, які виступають за соціально орієнтовану державу Україна, приєднатись до цього процесу" - сказав Л.Кожара під час круглого столу.
Партія Соціалісти проти запровадження не цивілізованого ринку землі

Партія Соціалісти проти запровадження не цивілізованого ринку землі


Таку точку зору підтримали участнику заходу, та розпочали активну дискусію щодо плану подальших дії за відстоювання інтересів громад.
Впровадження ринку землі у класичному вигляді в Україні сьогодні не на часі та не відповідає національним інтересам держави. Тим більше під час глибокої економічної кризи. Таку думку висловив заступник голови партії Соціалисти,заслужений економіст України Олексій Плотніков.
Партія Соціалісти проти запровадження не цивілізованого ринку землі


"Не можна вести мову про впровадження класичного ринку землі без обмежень, враховуючи аграрні національні традиції України. Тим більше у кризовий період, коли мінімальні ціни, сумнівні можливості для національного капіталу та переваги для іноземного. Натомість партія Соціалісти вважає необхідним розвиток в Україні ринку землі через обіг права оренди землі сільськогосподарського призначення" - заявив О.Плотніков.

Читайте також: Гройсман вважає, що треба провести широкі консультації з власниками земель

При цьому необхідно захистити українську землю, зазначив економіст, для чього слід застосувати всі необхідні обмеження щодо нецільового використання земельних ресурсів, заборони спекулятивних операцій з землею тощо. Крім того, Соціалісти переконані, що громадяни України повинні мати законодавче право безкоштовно отримати земельну ділянку для облаштування родової садиби із площі земель державного фонду.
Партія Соціалісти проти запровадження не цивілізованого ринку землі


Сьогодні не для кого не є таємницею, що влада розглядає дискусію про ринок землі лише у розрізі пошук додаткових надходжень до державного бюджету та як механізм відволікання громадської думки від зниження життєвого рівня та інших соціальних негараздів.
Деякі партії намагаються переконати народ України, що завдяки банальній продажі земель наша держава стане "інвестиційним центром планети".
Партія Соціалісти проти запровадження не цивілізованого ринку землі


Але з кожним днем все більше громадян розуміють, що це веде до чергового обману та не служить національним інтересам.
Важливою соціально-економічною складовою, за світовим досвідом, є гарантування стабільного розвитку сільського господарства як складової частини стратегії людського розвитку. Виступаючи акцентували увагу на потребі підвищення та гарантування доходів селян, виробництва високоякісної продукції для ринку та розвитку економічної діяльності в сільських районах.
Партія Соціалісти проти запровадження не цивілізованого ринку землі


Відчуваючи відповідальність перед нащадками та потребу передати їм отриману нами землю в не погіршеному стані, учасники круглого столу вважають за конче необхідне запровадити на законодавчому рівні дієві механізми запобіганню виснаження та ерозії ґрунтів.

Читайте також: Місцеві вибори у Франції: Саркозі не співпрацюватиме з ультраправими

По закінченню круглого столу була сформована позиція щодо переходу до активних дій, у разі якщо влада не зверне увагу на вимоги громадян України, та надалі не буде враховувати буде працювати інтереси українського народу, а лише інтереси третьої сторони, яка вже баче нашу землю своєю власністю, а українського селянина поверне в образ Шевченківського персонажу середини XIX віку.
За для цього Л.Кожара запропонував усім політичним силам, які поділяють таку думку єднатися заради захисту Української землі.

Владислав Станков

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Апрель 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930