Авторизація

» » » Співпраця між Україною та Кіпром в сфері освіти офіційно закріплена Кабміном

Співпраця між Україною та Кіпром в сфері освіти офіційно закріплена Кабміном

Співпраця між Україною та Кіпром в сфері освіти офіційно закріплена Кабміном Кабінет міністрів України прийняв рішення про співпрацю між Україною та Кіпром в освіті. Це передбачено Договором між урядами України та Республіки Кіпр про співпрацю в сфері освіти.

Відтепер між країнами розпочнеться передача досвіду та консультування з питань підготовки договору про двостороннє визнання документів про освіту.

Між країнами відбудеться передача досвіду шляхом обміну працівниками наукової сфери та педагогічними працівниками на невизначений термін, як короткостроковий, так і довгостроковий. Також передбачається підготовка висококваліфікованих працівників через навчання докторантурі та аспірантурі.

Можливою є наукове стажування з метою підвищення наукового рівня працівників та їх кваліфікації. Все це допоможе країнам перейняти одна у одної всі найкращі досягнення у сфері освіти, підняти ефективність навчання, збагатити його новими методиками, а також крокувати на шляху до досягнення успіхів у наукових сферах.

Читайте також: Німеччина й Україна домовилися про поліпшення співробітництва у сфері освіти

Цей договір не заперечує співпрацю науковців обох країн у співпраці в певних наукових відкриттях. Такий крок в освіті може бути початковим етапом на шляху формування дружніх стосунків між Україною та Республікою Кіпр.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Апрель 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930