Авторизація

» » » В Україні планують провести кардинальні кадрові зміни в ЦВК

В Україні планують провести кардинальні кадрові зміни в ЦВК

В Україні планують провести кардинальні кадрові зміни в ЦВКЯк повідомила координатор громадянської мережі ОПОРА Ольга Айвазовська, майбутні кадрові перестановки в ЦВК можуть негативно сприйнятись населенням, що спричинить зниження довіри до органу.

В 2019 році в Україні відбудуться чергові вибори. Проте слід відзначити, що члени Центральної виборчої комісії не всі готові приймати участь в організації виборів. Як зазначила експерт, згідно українського законодавства, члени ЦВК обираються на термін до 7 років.. Відповідно строк повноважень більшості членів комісії вичерпався ще в лютому 2014 року.

Однак, для проведення виборів 2014 року, парламент ухвалив зміни до закону, які дозволяли членам ЦВК виконувати службові повноваження, незважаючи на закінчення терміну повноважень. Таке рішення парламенту було цілком виправданим, оскільки проведення виборів 2014 році, в умовах російської агресії, було просто необхідним. Після виборів, планувалося, що новий президент оголосить склад нової комісії, але він, для більшої зручності для себе, переклав ці повноваження на парламент, який успішно в 2015 році загальмував цей процес.

Зміни, які могли бути прийняті коаліцією, вважає експерт, могли б пригодитись провладним партіям в майбутньому, або в ситуації, якщо б їм прийшлось переходити в опозицію. Однак, відзначила Айвазовська, українська влада рідко думає про можливість переходу в опозицію.

Читати також: Президент вважає, що в країні створено нову Службу безпеки

В сьогоднішніх реаліях, просто оновити склад ЦВК не получиться, оскільки населення вимагає якісно проведеної структурної реформи, що забезпечила б прозорість виборів і підзвітність комісії народові, що за даних обставин неможливо.

Долучайтесь до нас у Facebook

Джерело: investigator.org.ua
Залишити коментар
Аватар користувача
Де там точно, де там професійно!!!
...члени Центральної виборчої комісії не всі готові приймати участь в підрахунку голосів.
...якщо б їм прийшлось (!!!) переходити в опозицію.
[b][/b]ПроХфесіонали і проффессори!
Цитувати         
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Сентябрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930