Авторизація

» » » Російські провокації в Україні не закінчаться - політолог

Російські провокації в Україні не закінчаться - політолог

Російські провокації в Україні не закінчаться - політолог Ростислав Томенчук висловив свою думку щодо російських провокацій. Він вважає, що інтересам Росії в Україні не буде кінця.

Політолог розповів, що російська влада не має чіткого плану дій чи визначеної позиції стосовно України. Їхні провокації – це інструменти, які використовуються Росією завжди в таких випадках. Таким чином Кремль намагається впливати і контролювати внутрішню ситуацію в Україні.

Томенчук вважає, що вразливе місце України – це саме і є система безпеки. Тому б’ють по вразливому. Політолог відзначив, що помилка української влади в тому, що вона бореться з уже відкритою пожежею, а не попереджає подібні випадки. Україні потрібно наполегливо працювати над внутрішньою обороною, над оборонними стратегіями. Та це звісно потребує значних витрат, а також часу.

Читайте також: Щоб виграти суд, Україні потрібно оголосити війну Росії, – політолог

Також, Томенчук зазначив, що найпершим способом попередити провокаційні дії Росії є формування проукраїнських поглядів та патріотизму у тих громадян, які найбільш вразливі до пропаганди з боку Росії.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Аватар користувача
Державу треба було назвати Русь, а державну мову руською. Слово "україна", як іменник від дієслова "украяти", визначає край у краях, обмежену територію Київського князівства від ІХ століття і аж до більшовицького перевороти не мало ніякого відношення до національності корінного населення. Майже століття діє підступна заміна русинів на українців і вже чверть століття наша державна мова лише з територіальною ознакою замість єднання багатонаціональної державотворчої нації розпалює ворожість до російськомовних українців, але ж зросійщення українців усіх національностей продовжується вже четверте століття. До 1991 без російської ні освіти, ні кар'єри. Взагалі корисно володіти багатьма мовами. Проблема не в засиллі російської мови, а у відсутності національної назви державної мови України. Якби відродили свою споконвічну національну назву, то й рашизму Путлера не було б, хоча було б інше. Жодне покоління московських ординців не прожило свого віку без агресивної війни...
Цитувати         
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Май 2023    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031