Авторизація

» » » Оксана Епель: "Авторитет та довіра - основні засади діяльності Асоціації адміністративних суддів"

Оксана Епель: "Авторитет та довіра - основні засади діяльності Асоціації адміністративних суддів"

Оксана Епель: "Авторитет та довіра - основні засади діяльності Асоціації адміністративних суддів"6 квітня 2017 року під час круглого столу «Актуальні проблеми адміністративного судочинства в податкових спорах» відбулась непересічна подія в суддівському середовищі - свою першу річницю діяльності святкувала Громадська організація «Всеукраїнська асоціація адміністративних суддів» (надалі – Асоціація).

З цієї нагоди відбулась урочиста церемонія нагородження членів Асоціації, які відмітились найбільш активною участю в роботі організації.

Модератором церемонії виступила Наталія Блажівська, суддя Вищого адміністративного суду України, кандидат юридичних наук, віце–президент громадської організації “Асоціація адміністративних суддів”, а нагороди ювіляри отримували з рук президента Асоціації - Олександра Пасенюка.

Які ж завдання перед собою ставить Асоціація, журналісти МІА Вектор Ньюз поцікавились у судді Київського апеляційного адміністративного суду Оксани Епель.

- Пані Оксано, на якій основі відбулось формування Асоціації?

- Асоціація адміністративних суддів створювалась як добровільне громадське формування на основі єдності професійних інтересів суддівського корпусу в галузі адміністративної юстиції. За досить короткий проміжок часу Асоціація об’єднала суддів з різних областей України та отримала статус Всеукраїнської організації. На теперішній час до складу Асоціації входить більше 300 членів.

- Чи могли б Ви виокремити основні напрями діяльності?

- Всі ми прикладаємо спільні зусилля для підвищення якості адміністративного судочинства в Україні, реального втілення у ньому принципів верховенства права та законності, створення умов для саморозвитку суддів адміністративної юстиції, сприяння розвитку системи постійної професійної підготовки суддів та працівників адміністративних судів України, вдосконалення національного законодавства та приведенням його у відповідність з міжнародними стандартами.

Читайте також: Войцех Балчун: "З Укрзалізниці можна зробити діамант"

- І Яким чином можна досягти настільки глобальної мети?

- Для цього нами проводяться відповідні масові заходи: конференції, круглі столи, семінари, на які ми запрошуємо не тільки членів Асоціації, а й науковців і всіх, для кого це може бути корисно та цікаво. Асоціація є молодою організацією, однак ми намагаємося бути якомога активнішими і наша діяльність постійно набирає обертів, ми уважно слідкуємо за всіма змінами і нововведеннями в галузі адміністративної юстиції та своєчасно на них реагуємо. Наприклад, на 27 квітня 2017 року в нас заплановано проведення круглого столу, присвяченого обговоренню нового проекту КАС України, нововведень, які ним передбачені та їх практичного застосування.

- Яка професійна мрія є у членів Асоціації?

- Вся наша діяльність направлена на реалізацію головної мети створення Асоціації – підвищення авторитету судової гілки влади і довіри суспільства до суду, що врешті-решт перетинається з цілями і завданнями триваючої судової реформи.
Оксана Епель: "Авторитет та довіра - основні засади діяльності Асоціації адміністративних суддів"


Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Июнь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930