Росія підготувала базу для визнання «національних республік»

Під час свого візиту до Данії, президент України Петро Порошенко проінформував свого колегу прем’єр міністра Данії Ларса Расмуссена про ситуацію в Україні, зокрема і в зоні проведення антитерористичної операції.
Порошенко висловив думку, що Росія вже підготувала базу для визнання псевдореспублік. Більше того, на думку Порошенка, світовій громадськості слід очікувати подібних заяв з боку Російської Федерації вже найближчим часом.
Читати також: Росія не створює нову базу у СиріїСеред найтривожніших кроків, зроблених Росією в цьому контексті являється вхід регіону в рубльову зону, а також визнання документів «ЛДНР» дійсними на території Російської Федерації. В поєднанні і з недавно проведеною «націоналізацією підприємств» це все становить базу для визнання незалежності терористичних республік Російською Федерацією.
При цьому, відзначається, що в Москві рішення про визнання республік залежить від самого президента Володимира Путіна.
Долучайтесь до нас у Facebook