Авторизація

» » » Тернопіль отримає нову об'їзну

Тернопіль отримає нову об'їзну

Новини Оголошено міжнародний тендер у рамках реалізації угоди з Європейським інвестиційним банком «Транспортний зв’язок в Україні», спрямованої на розв’язання проблем транспортної системи. «Більшість українських міст історично не мають обхідних доріг — це пробіли, які необхідно заповнити для ефективного функціонування загальнонаціональної автомобільної мережі. Йдеться про розвантаження населених пунктів від транзитного транспорту, покращення стану довкілля та безпеки руху. Тернопіль є важливим транспортним вузлом. Тут проходять 3 міжнародні та європейські коридори, що з’єднують Європу та Азію, Західну та Східну Європу, Балтійське та Чорне моря. Наявна північно-східна об’їзна давно стала вулицею міста, тому виникла потреба в будівництві нової обхідної та розв’язки до неї. Окрім цих проєктів, у планах співпраці з ЄІБ — будівництво ще трьох розв’язок та шляхопроводів у Львівській та Рівненській областях, а також розгортання сучасних Інтелектуальних транспортних систем для управління та контролю за транспортом», — розповів Олександр Кубраков, Міністр інфраструктури України. У рамках оголошеного тендеру йдеться про будівництво:
Тернопіль отримає нову об'їзну
північно-східної ділянки обходу м. Тернопіль — автошлях І категорії з 4 смугами руху. Він з’єднає населені пункти Шляхтинці та Смиківці й дві міжнародні траси М-19 Доманове — Ковель — Чернівці — Тереблече та М-30 Стрий — Ізварине.
Тернопіль отримає нову об'їзну
транспортної розв’язки в Тернопільській області на М-19 (км 315+629). Для забезпечення безпеки та умов транспортного руху постає необхідність будівництва транспортної розв’язки в різних рівнях на перетині дороги М-19 з північно-східною ділянкою обходу м. Тернополя. Довжина майбутньої дороги (включно з відрізком у складі транспортної розв’язки) становитиме 8,4 км.Закупівля проводитиметься шляхом міжнародних конкурентних торгів згідно з правилами ЄІБ. Компанії можуть подавати пропозиції до 8 грудня 2021 року. Унаслідок будівництва об’їзної дороги м. Тернополя будуть поліпшені транспортно-експлуатаційні показники роботи автотранспорту, знизиться собівартість перевезення вантажів та пасажирів і час їх перебування в дорозі, покращаться екологічні умови та підвищиться безпека руху. Нагадаємо, що Європейський інвестиційний банк схвалив виділення кредиту Укрзалізниці та Укравтодору в розмірі 50 млн євро для розвитку європейських транспортних мереж. Йдеться про проєкти малої транспортної інфраструктури обсягом 20 млн євро.TRANSLATE with x English
Arabic
Hebrew
Polish
Bulgarian
Hindi
Portuguese
Catalan
Hmong Daw
Romanian
Chinese Simplified
Hungarian
Russian
Chinese Traditional
Indonesian
Slovak
Czech
Italian
Slovenian
Danish
Japanese
Spanish
Dutch
Klingon
Swedish
English
Korean
Thai
Estonian
Latvian
Turkish
Finnish
Lithuanian
Ukrainian
French
Malay
Urdu
German
Maltese
Vietnamese
Greek
Norwegian
Welsh
Haitian Creole
Persian
Тернопіль отримає нову об'їзну
" readonly="readonly" />Enable collaborative features and customize widget: Bing Webmaster Portal
Back
ВСІ Новини

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Декабрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031