Авторизація

» » » Заступник керівника Офісу Президента ознайомився в Полтаві з роботою важливих медичних закладів, які зводять у межах «Великого будівництва»

Заступник керівника Офісу Президента ознайомився в Полтаві з роботою важливих медичних закладів, які зводять у межах «Великого будівництва»
[/i]

Під час робочої поїздки до Полтавської області заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко за дорученням Глави держави оглянув реконструйований Полтавський обласний клінічний медичний кардіоваскулярний центр, модернізація якого відбувалася в межах Національної програми «Велике будівництво».
Заступник керівника Офісу Президента ознайомився в Полтаві з роботою важливих медичних закладів, які зводять у межах «Великого будівництва»

Зокрема, було зведено нову шестиповерхову будівлю центру на базі Полтавського обласного клінічного кардіологічного диспансеру. Цьогоріч введено в експлуатацію новий лікувальний корпус на 136 ліжок (120 ліжок – палатні відділення, 16 ліжок – блок реанімації та інтенсивної терапії) та вдосконалена система надання кардіологічної допомоги населенню.
У закладі створені умови для підвищення якості лікування та діагностики серцево-судинних захворювань, завдяки чому в регіоні очікується зниження госпітальної летальності від інфаркту міокарда.
У червні в Полтавському обласному клінічному кардіоваскулярному центрі вперше в області провели операцію на відкритому серці, на сьогодні проведено вже п’ять таких операцій. Усього здійснено понад 1500 оперативних втручань як мешканцям Полтавщини, так і жителям інших регіонів. 
В інших будівлях колишнього диспансеру проведені роботи з підвищення енергоефективності, створене безбар’єрне середовище для маломобільних груп населення, а біля медзакладу облаштовані автостоянки та паркова зона.
Заступник керівника Офісу Президента також узяв участь у відкритті підземного паркінгу Полтавського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, створеного в межах «Великого будівництва».
Заступник керівника Офісу Президента ознайомився в Полтаві з роботою важливих медичних закладів, які зводять у межах «Великого будівництва»

Стара будівля гаража, збудована в 70-х роках минулого століття, не відповідала сучасним нормам і стандартам екстреної медичної допомоги. Тож її демонтували, а натомість створили новий підземний паркінг, який забезпечує миттєвий виїзд карет швидкої допомоги на виклик. Це прискорить прибуття медиків і збільшить можливість вчасної допомоги й доправлення потерпілого до місця реабілітації. Відсьогодні паркінг починає повноцінну роботу.
Крім того, Кирило Тимошенко ознайомився з перебігом капітального ремонту та перетворення приймального, пульмонологічного відділень і травматологічного пункту на відділення екстреної медичної допомоги КП «1-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради».
У межах Національної програми «Велике будівництво» в лікарні, яку уряд визначив опорним медичним закладом, передбачається створення сучасного відділення екстреної медичної допомоги, яке буде обладнано новітньою апаратурою: магнітно-резонансним томографом, комп’ютерним томографом, ангіографом, цифровим рентгенологічним апаратом, апаратом УЗД, аналізатором газів крові, центральною станцією моніторингу, що забезпечить застосування інноваційних інтенсивних технологій у медичній практиці та сприятиме підвищенню якості надання меддопомоги.
«Ми побачили приймальне відділення, яке добудовується й буде готове наступного місяця. Минулого року був відкритий кардіоцентр. Відкрили сьогодні новий великий комплекс підземного паркінгу обласного центру екстреної медичної допомоги», – зазначив Кирило Тимошенко.
Він зауважив, що наступного року починається повномасштабна реконструкція обласних лікарень по всій країні. Зокрема, у Полтаві відновлять і дорослу, й дитячу обласні лікарні.
«Це повна реконструкція всіх будівель усіх цих лікарень та оновлення технічного парку. Це вартісний проект, але ми маємо отримати в кожному регіоні так зване медичне містечко», – розповів заступник керівника Офісу Президента.
Також Кирило Тимошенко оглянув спорудження спортивно-видовищного комплексу у Полтаві, що реалізується в межах «Великого будівництва».
Заступник керівника Офісу Президента ознайомився в Полтаві з роботою важливих медичних закладів, які зводять у межах «Великого будівництва»

Роботи на об'єкті заплановано завершити до кінця року. Передбачено зведення трьох басейнів: двох стандартних плавальних (довжиною 25 м та 50 м) та одного дитячого (довжиною 6,5 м) для проведення навчально-тренувального процесу та змагань з водних видів спорту обласного, державного та європейського рівнів.
«Це також один із флагманських об'єктів-довгобудів міста Полтави. Басейн, який також стояв недобудований. Минулого року Президент, як і щодо краєзнавчого музею, поставив завдання якнайшвидше його добудувати», – зазначив заступник керівника Офісу Глави держави.

Долучайтесь до нас у Facebook

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Ноябрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930