Авторизація

» » » Україна розпочинає процес оновлення вантажного парку вагонів

Україна розпочинає процес оновлення вантажного парку вагонів

Новини Залізничний транспорт Ця ініціатива створить умови для оновлення парку вантажних вагонів, дасть поштовх для розвитку вітчизняного вагонобудування, покращить якість залізничних перевезень. Міністерство інфраструктури України пропонує для окремих типів вантажних вагонів поетапне зменшення строку продовження їх експлуатації до нормативного строку служби. Це передбачає проєкт наказу «Про затвердження Порядку проведення комплексу діагностичних, ремонтних і реєстраційних операцій, спрямованих на продовження терміну експлуатації вантажних вагонів, встановленого виробником, термінів продовження експлуатації таких вагонів». Які строки продовження експлуатації вантажних вагонів планується запровадити? Строки продовження вантажних вагонів будуть зменшуватися поетапно з 2022 року до 2028 року:
Україна розпочинає процес оновлення вантажного парку вагонів
для піввагонів — з 2022 року до 20 років, а з 2028 року не будуть продовжуватися;
Україна розпочинає процес оновлення вантажного парку вагонів
для зерновозів — з 2022 року до 30 років, а з 2028 року не будуть продовжуватися. Відповідні строки продовження закладені в концепції Програми оновлення парку вантажних вагонів, яка розрахована до 2028 року. Зазначені зміни не будуть поширюватися на вантажні вагони підприємств технологічного залізничного транспорту, призначених для переміщення вантажів у виробничих цілях в межах їх території. Чому це важливо?
Україна розпочинає процес оновлення вантажного парку вагонів
Підвищення ефективності вантажних залізничних перевезеньНаразі з наявних 174 тис. вантажних вагонів 54% — поза межами нормативного строку експлуатації. Зношені вантажні вагони із несправними рамами та кузовами потрапляють у позапланові ремонти практично після кожного вивантаження або перед кожним навантаженням.Це порушує нормальну технологію перевізного процесу, а також залучає технічні засоби та персонал, призначені для забезпечення перевізного процесу. У 2019 році із загальної кількості ремонтів 84% відбулось через несправність рам та кузовів.
Україна розпочинає процес оновлення вантажного парку вагонів
Підвищення зацікавленості операторів вантажних вагонів у закупівлі нових вантажних залізничних вагонів українських виробниківНаразі для власників вагонів існує єдина вимога — здійснювати ремонт вагонів. Проте, нормативно не визначені вимоги до технічного стану вантажних вагонів, а також власники не несуть відповідальності за незадовільний технічний стан вагонів.
Україна розпочинає процес оновлення вантажного парку вагонів
Покращення стану безпеки на залізничному транспортуНаразі на ринку ремонту вантажних вагонів працюють 30 державних та 9 приватних підприємств, між якими існує висока конкуренція. Для отримання замовлення вагоноремонтні підприємства вдаються до порушень і ремонтують вагони із проблемним технічним станом — які не підлягають ремонту або мають дефекти, які неможливо визначити під час такого ремонту. Значна частка несправних вагонів, які залучені у перевезеннях, призводить до частих транспортних подій.Нагадаємо, що на другому засіданні Антикризового штабу Укрзалізниці Міністр інфраструктури Олександр Кубраков анонсував оновлення понад 30 тис. піввагонів та майже 15 тис. зерновозів. Це дозволить створити додаткові робочі місця та близько 20 млрд грн надходжень до бюджету, а також створити новий ринок обсягом понад 100 млрд грн. TRANSLATE with x English
Arabic
Hebrew
Polish
Bulgarian
Hindi
Portuguese
Catalan
Hmong Daw
Romanian
Chinese Simplified
Hungarian
Russian
Chinese Traditional
Indonesian
Slovak
Czech
Italian
Slovenian
Danish
Japanese
Spanish
Dutch
Klingon
Swedish
English
Korean
Thai
Estonian
Latvian
Turkish
Finnish
Lithuanian
Ukrainian
French
Malay
Urdu
German
Maltese
Vietnamese
Greek
Norwegian
Welsh
Haitian Creole
Persian
Україна розпочинає процес оновлення вантажного парку вагонів
" readonly="readonly" />Enable collaborative features and customize widget: Bing Webmaster Portal
Back
ВСІ Новини

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Октябрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031