Авторизація

» » » Сфера оборони має функціонувати стабільно, скоординовано, з чіткою перспективою та без непорозумінь між керівниками – Глава держави

Сфера оборони має функціонувати стабільно, скоординовано, з чіткою перспективою та без непорозумінь між керівниками – Глава держави

Президент Володимир Зеленський ухвалив рішення про звільнення генерал-полковника Руслана Хомчака з посади Головнокомандувача Збройних Сил України.
Глава держави призначив Головнокомандувачем ЗСУ Валерія Залужного.
Це рішення Президента є продовженням розпочатих кадрових змін у Міністерстві оборони України та в секторі безпеки.
Володимир Зеленський вважає безумовним пріоритетом здатність керівників усіх рівнів на сто відсотків виконувати завдання, необхідні для захисту України від збройної агресії.
«Сфера оборони має функціонувати стабільно, скоординовано, з чіткою перспективою та без непорозумінь між керівниками», – наголосив Президент.
Глава держави зазначив, що слід активізувати роботу як у Міністерстві оборони, так і в Збройних Силах.
«Ротації чи заміна керівників не мають розглядатися як щось надзвичайне. Якщо є потреба змінити керівний погляд на конкретному напрямку, це потрібно робити», – сказав Володимир Зеленський.
Президент очікує, що на всіх рівнях у Збройних Силах, Міністерстві оборони та в структурах сектору безпеки буде налагоджена взаємодія, яка допоможе не припускатися помилок і дасть змогу підвищити ефективність захисту України.
«Від того, як побудовані відносини між керівниками, залежить виконання майже всіх завдань – від підготовки державного оборонного замовлення до конкретної роботи з нашими військовими на передовій, їхнього забезпечення. Очікую від керівництва Міністерства оборони та Збройних Сил якіснішої взаємодії та чіткішого окреслення перспектив для кожного українського військового – як на професійному, так і на соціальному рівні», – зазначив Володимир Зеленський.
Також Глава держави звільнив Михайла Коваля з посади першого заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони. Першим заступником секретаря РНБО призначено Руслана Хомчака.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Сентябрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930