Авторизація

» » » Російський шпигун в Мінюсті? Чим обернеться скандальне звільнення топ-чиновниці ДВС

Російський шпигун в Мінюсті? Чим обернеться скандальне звільнення топ-чиновниці ДВС

Ось вже декілька тижнів як на сайті Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Київ) в.о. начальника Управління забезпечення примусового виконання рішень у Київській області зазначений Михайло Сувало, хоча всім, хто працює в цій сфері, відомо, що тривалий час цю посаду обіймала Марина Прилуцька.
Російський шпигун в Мінюсті? Чим обернеться скандальне звільнення топ-чиновниці ДВС

За повідомленням ІА Борг.Експерт, Марина Прилуцька - не новачок у виконавчій службі, більше того, з 6 березня 2019 року згідно Указу Президента №58/2019 вона є Заслуженим юристом України. Між тим ані про перехід на нову посаду, ані про інші трудові аспекти “зникнення” М.Прилуцької з радарів держслужби в ЗМІ знайдено не було.

Натомість на сторінці Фейсбук самої М.Прилуцької з’являється дивний пост, датований 12 липня, а саме: “Лаконічний пост на тему: “Як захиститись від злочинного тиску?” Переконливо та відповідально заявляю про те, що володію громадянством лише однієї країни (для тих, хто не зрозумів – Україна). Раджу утриматись від передчасних висновків, а тих, хто робить безпідставні заяви – чекає відповідний позов до суду. Сподіваюсь на вашу обачність, але як то кажуть, si vis pacem, para bellum».

Не менш лаконічною, але й не менш цікавою стала відповідь з Міністерства юстиції на запит ІА «Борг.Експерт».
Російський шпигун в Мінюсті? Чим обернеться скандальне звільнення топ-чиновниці ДВС

У відомстві зазначили, що «наказом Міністерства юстиції України від 09.07.2021 №1560/к було звільнено заступника начальника Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції – начальника Управління забезпечення примусового виконання рішень у Київській області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ). Звільнення відбулось на підставі листа Служби безпеки України та відповідно до пункту 2 частини першої статті 84 Закону України «Про державну службу», – встановлення факту наявності у державного службовця громадянства іноземної держави або набуття державним службовцем громадянства іноземної держави під час проходження державної служби».

За неофіційними даними, можна припустити, що йдеться про набуття російського громадянства на території Криму. Але достеменними даними з цього приводу редакція не володіє.

Очевидно тільки, що лише «чорною міткою шпигуна» в трудовій книжці цей кейс зі звільненням чиновниці ДВС не завершиться. Не виключені й судові спори, як теє, власне, й анонсувала у себе на сторінці сама Марина Прилуцька.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Сентябрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930