Авторизація

» » » Андрій Сибіга зустрівся зі співдоповідачами моніторингового комітету ПАРЄ

Андрій Сибіга зустрівся зі співдоповідачами моніторингового комітету ПАРЄ
[/i]

Заступник керівника Офісу Президента України Андрій Сибіга зустрівся зі співдоповідачами моніторингового комітету Парламентської асамблеї Ради Європи Алфредом Хеєром (Швейцарія) та Біргіром Торарінссоном (Ісландія).
Сторони обмінялися думками щодо перебігу внутрішніх реформ в Україні. Представники ПАРЄ поділилися своїм баченням подальших кроків з реформування нашої держави відповідно до стандартів Ради Європи, а також відзначили досягнутий протягом останніх років прогрес у виконанні Україною своїх зобов’язань в межах членства в цій організації.
Андрій Сибіга зустрівся зі співдоповідачами моніторингового комітету ПАРЄ

Для України Рада Європи та її Парламентська асамблея є важливими партнерами у просуванні високих стандартів демократії, прав людини та верховенства права. У зв’язку з цим Андрій Сибіга окремо підкреслив налаштованість української сторони на реалізацію широкого комплексу внутрішніх реформ, зокрема стосовно створення ефективної системи запобігання та боротьби з корупцією й реформування системи правосуддя.
Заступник керівника Офісу Глави держави наголосив, що це є ключовим пріоритетом і надзвичайно важливою умовою для процвітання Української держави, а також зміцнення її стійкості проти гібридних методів російської агресії.
Учасники зустрічі також обговорили експертну допомогу, яку Рада Європи надає Україні. Було відзначено тісну взаємодію з Венеціанською комісією у питаннях впровадження реформи конституційного судочинства та судової реформи за найкращими європейськими стандартами.
Андрій Сибіга зустрівся зі співдоповідачами моніторингового комітету ПАРЄ

Андрій Сибіга подякував за послідовну позицію ПАРЄ щодо підтримки суверенітету й територіальної цілісності України в її міжнародно визнаних кордонах. Важливим результатом такої підтримки стало ухвалення під час червневої сесії ПАРЄ резолюції «Порушення прав людини, вчинені щодо кримських татар в Криму».
Окремо співрозмовники обговорили запланований на серпень цього року запуск Україною міжнародного координаційного механізму Кримської платформи, зокрема просування її парламентського виміру.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Октябрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031