Авторизація

» » » Володимир Зеленський обговорив з Генеральним секретарем Всесвітньої митної організації реформу української митниці

Володимир Зеленський обговорив з Генеральним секретарем Всесвітньої митної організації реформу української митниці
[/i]

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з Генеральним секретарем Всесвітньої митної організації доктором Куніо Мікурією.
У зустрічі також взяли участь заступники керівника Офісу Президента України Андрій Сибіга та Юлія Свириденко, перший заступник міністра фінансів Денис Улютін, голова Державної митної служби Павло Рябікін.
Володимир Зеленський обговорив з Генеральним секретарем Всесвітньої митної організації реформу української митниці

Президент наголосив, що для України дуже важлива підтримка міжнародних партнерів стосовно проведення реформ.
«Щодо митної реформи, то я не втрачаю надії реформувати українську митницю, і це – один з моїх пріоритетів. Справді, є багато запитань щодо діяльності нашої митниці, сервісу й щодо прозорості митних процедур», – зазначив Володимир Зеленський.
Водночас Глава держави зауважив, що українська митниця змінюється, покращується наповнення бюджету від її роботи, і це свідчить про те, що деякі процеси стали прозорішими.
Зі свого боку Генеральний секретар Всесвітньої митної організації наголосив на важливості підтримки стабільного процесу реформування української митниці, у якому вже є успіхи.
Володимир Зеленський зазначив, що Всесвітня митна організація, членом якої Україна є з 1992 року, тривалий час допомагає країні в освітніх програмах з підготовки фахівців для митниці. Але, за його словами, Україна хотіла б іще більшої допомоги.
«Ми говоримо про систему підготовки фахівців, технологічних процесів, підтримку щодо забезпечення прозорості роботи митниці», – сказав Президент.
Куніо Мікурія висловив готовність надати експертів Всесвітньої митної організації для методичного супроводу реформи та їхнього залучення до підготовки й підвищення професійного рівня працівників Державної митної служби України.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Октябрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031