Авторизація

» » » В Офісі Президента відбулося установче засідання Ради з питань розвитку професійної освіти

В Офісі Президента відбулося установче засідання Ради з питань розвитку професійної освіти
[/i]

Керівник Апарату Офісу Президента України Олексій Дніпров провів установче засідання Ради з питань розвитку професійної (професійно-технічної) освіти при Главі держави.
За словами Олексія Дніпрова, Рада має подати на розгляд Президентові напрацювання у сфері професійної освіти.
«Потрібно зосередитися на роботі над законопроектом «Про професійну освіту», який активно обговорюється у профільному парламентському комітеті. Крім того, є багато міжнародних проектів у галузі професійно-технічної освіти, які ми теж маємо проаналізувати», – наголосив він.
Народний депутат Ольга Коваль розповіла про перебіг підготовки проекту закону «Про професійну освіту».
«Над законопроектом працює робоча група. Опрацьовано понад половину – 30 статей, інші обговорюються. Плануємо в липні активізувати роботу й проводити засідання майже щодня, щоб до канікул Верховної Ради в комітеті завершити роботу (над законопроектом. – Ред.), у вересні пройти наскрізне читання та зареєструвати його», – зазначила парламентар.
Керівник Апарату Офісу Президента закликав членів Ради долучатися до роботи над документом.
Крім того, Рада має зосередитися на просуванні державно-приватного партнерства у професійній освіті, зокрема співпраці навчальних закладів та бізнесу.
За словами Олексія Дніпрова, важливим є питання фінансування закладів професійно-технічної освіти на регіональному рівні та оплати праці викладачів.
Учасники засідання погодилися з необхідністю формування нової моделі управління та оптимізації системи профосвіти. Запропоновано розробити зміни до Бюджетного кодексу, які могли б розв'язати проблему фінансування закладів у регіонах.
Також члени Ради обговорили пропозиції щодо заходів з популяризації та відновлення престижу професійної освіти. Наголошувалося, що необхідно акцентувати увагу на ознайомленні школярів зі сферами діяльності на практичних прикладах.
«Важливо також популяризувати професійно-технічну освіту. Спільними зусиллями маємо повернути їй престиж у суспільстві», – наголосив керівник Апарату Офісу Президента.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Сентябрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930