Авторизація

» » » Підготовку візиту Президента України до США обговорив Роман Машовець з представниками американського посольства

Підготовку візиту Президента України до США обговорив Роман Машовець з представниками американського посольства
[/i]

Заступник керівника Офісу Президента України Роман Машовець обговорив з аташе з питань оборони Бріттані Стюарт та іншими представниками Посольства США в Україні питання підготовки візиту Президента Володимира Зеленського до Сполучених Штатів Америки.
Зокрема під час зустрічі йшлося про підготовку двосторонніх угод щодо поглиблення українсько-американської оборонної співпраці, розвиток проектів у сфері досліджень та випробувань, надання Україні безпекової допомоги США.
Підготовку візиту Президента України до США обговорив Роман Машовець з представниками американського посольства

Роман Машовець відзначив, що оприлюднене 11 червня цього року Департаментом оборони США рішення про надання Україні другої частини допомоги в межах «Ініціативи безпекової допомоги Україні» в розмірі 150 млн дол. має важливе значення для зміцнення української обороноздатності.
Також співрозмовники торкнулися ключових питань реформування сектору безпеки та оборони України, зокрема щодо вдосконалення системи військового управління, оборонного планування, посилення демократичного цивільного контролю над силами оборони та розподілу повноважень між міністром оборони України та Головнокомандувачем Збройних Сил. Вказані питання планується, серед іншого, врегулювати законопроектом «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення процедур оборонного планування», який опрацьовується в Комітеті з питань національної безпеки, оборони та розвідки і готується до другого читання у Верховній Раді.
Підготовку візиту Президента України до США обговорив Роман Машовець з представниками американського посольства

Заступник керівника Офісу Президента також поінформував американську сторону про перебіг реформи оборонно-промислового комплексу та підготовку Стратегії розвитку ОПК України до схвалення Радою національної безпеки і оборони. Роман Машовець зазначив, що змінюється підхід до системи управління об’єктами державної власності в ОПК, кінцевою метою якого є утворення двох вертикально-інтегрованих структур – державних керівних холдингових компаній. У результаті реформування український ОПК має стати більш ефективним, прозорим і відкритим для міжнародної співпраці, зокрема й зі Сполученими Штатами Америки.
Зі свого боку Бріттані Стюарт розповіла про роботу, яку проводить американське посольство з підготовки до візиту Володимира Зеленського до США, та запевнила у незмінній підтримці українського сектору безпеки й оборони.

Долучайтесь до нас у Facebook

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Август 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031