Авторизація

» » » Андрій Єрмак: Головна мета Конгресу місцевих та регіональних влад – відкрито обговорювати проблеми та знаходити шляхи їхнього вирішення

Андрій Єрмак: Головна мета Конгресу місцевих та регіональних влад – відкрито обговорювати проблеми та знаходити шляхи їхнього вирішення
[/i]

Конгрес місцевих та регіональних влад надає унікальні можливості для відкритого спілкування між різними органами державної влади та представниками місцевого самоврядування задля розв'язання нагальних проблем громад. Про це керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак заявив у коментарі для представників ЗМІ за результатами засідання Палати місцевих влад Конгресу, яке відбулося на Хмельниччині за участю Глави держави. 
За словами Андрія Єрмака, хоч раніше й існувало багато форматів для об’єднання представників місцевої влади та органів самоврядування, проте створений Конгрес місцевих та регіональних влад є дійсно унікальним.  
«Дуже важливо, щоб навіть мер маленького містечка або голова адміністрації великої області мали можливість дуже простої та прямої комунікації з різними органами державної влади – від Президента до міністрів, депутатів тощо», – зазначив він.
Керівник Офісу Президента додав, що на засіданні Конгресу будь-які проблеми можуть розглядатися в дійсно широкому колі.
«Конгрес повинен вирішувати будь-які проблеми, які виникатимуть і у місцевих, і у центральних органів влади. Передусім він має стати найпотужнішою й найбільшою платформою, на якій ці проблеми обговорюються й будуть вирішуватися», – зауважив він.
Андрій Єрмак нагадав, що сьогодні на засіданні Палати місцевих влад Конгресу місцевих та регіональних влад обговорювалося багато важливих питань: «Це і питання місцевих бюджетів, і закінчення реформи ДАБІ, яка вже стала «притчею во язицех». Всі почули один одного, всі почули Президента про те, що влада на місцях і в центрі має постійно вести діалог. Був абсолютно чіткий сигнал, що будь-які питання повинні відкрито обговорюватися, щоб громади й громадяни бачили, що всі ці питання вирішуються. Це головна мета».

Долучайтесь до нас у Facebook

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Сентябрь 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930