Авторизація

» » » Президент України та Емір Катару обговорили перспективи розширення торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва

Президент України та Емір Катару обговорили перспективи розширення торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва
[/i]

У межах офіційного візиту до Держави Катар Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Еміром Катару Тамімом бін Хамадом Аль Тані.
Під час розмови сторони обговорили ключові питання двостороннього порядку денного, взаємодію в межах міжнародних організацій та актуальну міжнародну й регіональну проблематику.
Президент України та Емір Катару обговорили перспективи розширення торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва

Співрозмовники відзначили важливість підтримки високої динаміки політичного діалогу, необхідність нарощування обсягів двосторонньої торгівлі та подальшої активізації інвестиційного співробітництва. Сторони приділили окрему увагу перспективам співпраці у сферах енергетики, продовольчої безпеки, інфраструктури та військово-технічної співпраці й зупинилися на конкретних спільних проектах, які вже реалізуються.
Володимир Зеленський зазначив, що Україна продовжить експорт аграрної продукції до Катару.
«Україна розглядає Державу Катар як одного з ключових партнерів у регіоні Затоки та має всі можливості повністю забезпечити продовольчу безпеку Катару», – наголосив Глава Української держави.
Під час зустрічі йшлося про залучення інвестицій з Катару у розбудову інфраструктурних об’єктів в Україні, зокрема будівництво доріг і мостів. Президент України розповів Еміру Держави Катар про реалізацію проекту «Велике будівництво».
«Сподіваюся, що катарські компанії долучаться до проектів «Великого будівництва» вже цього року», – сказав Володимир Зеленський.
Також наголошувалося на важливості розширення проектів концесії українських портів.
Президент України та Емір Катару обговорили перспективи розширення торговельно-економічного та інвестиційного співробітництва

У сфері енергетики сторони обговорили перспективи будівництва LNG-терміналу та диверсифікації джерел енергопостачання.
Зі свого боку Тамім бін Хамад Аль Тані наголосив на бажанні та готовності катарської сторони до подальшого розвитку всього спектру взаємовигідного співробітництва з Україною.
Крім того, обговорили протидію поширенню коронавірусу та мінімізацію його негативного впливу. Володимир Зеленський подякував Еміру Держави Катар за надану у 2020 році гуманітарну допомогу Україні для боротьби з COVID-19. Сторони домовилися про подальшу співпрацю у цій сфері.
Володимир Зеленський запросив Еміра Катару відвідати Україну у зручний для нього час.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Май 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31