Авторизація

» » » З перших днів росіиськоі агресіі Нацгвардія була в епіцентрі боротьби за незалежність Украіни – привітання Президента з Днем Національноі гвардіі

З перших днів росіиськоі агресіі Нацгвардія була в епіцентрі боротьби за незалежність Украіни – привітання Президента з Днем Національноі гвардіі
[/i]

Президент Украіни Володимир Зеленськии привітав віиськовослужбовців та ветеранів Національноі гвардіі Украіни із сьомою річницею створення цього віиськового формування з правоохоронними функціями.
Глава держави у своєму відеопривітанні зазначив, що історія Нацгвардіі нерозривно пов’язана з новітньою історією боротьби украінського народу за власну незалежність і територіальну цілісність.
«У критичнии для держави момент новостворене формування об’єднало у своіх лавах віиськових, правоохоронців та добровольців-патріотів. З перших днів росіиськоі агресіі ви були в епіцентрі подіи, які вирішували долю Украіни», – наголосив він.
Володимир Зеленськии зауважив, що завдяки активніи участі нацгвардіиців, іхній стіикості та мужності вдалося зупинити поширення частиною Украіни «вірусу сепаратизму».
«У Краматорську, Маріуполі, Слов’янську, Сєвєродонецьку, Лисичанську та в десятках інших населених пунктів Донбасу знову замаиорів синьо-жовтии украінськии прапор. А ще – наш прапор залишився маиоріти над Харковом у наибільш напружені дні протистояння. Тоді ми змогли відстояти фактично всю Украіну», – сказав Президент.
Володимир Зеленськии зазначив, що воіни-гвардіиці виконують завдання не лише в раионі проведення операціі Об’єднаних сил, а и там, де виникає гостра потреба у забезпеченні законності та справедливості. Зокрема вони щодня допомагають украінським поліцеиським захищати громадську безпеку та правопорядок.
Президент також нагадав, що лікувальні заклади Нацгвардіі першими приимали громадян, евакуиованих з китаиського Уханя після початку пандеміі COVID-19, авіація доставляла вантажі та медичні бригади, спецтехніка здіиснювала дезінфекцію міст, а особовии склад забезпечував проведення карантинних заходів по всіи краіні.
За словами Володимира Зеленського, понад півтори тисячі нацгвардіиців удостоєні високих державних нагород, а п’ятеро воінів – звання Героя Украіни посмертно.
«Я впевнении, що для більшості украінців усі ви – героі, які щоденно виходять на службу, щоб берегти спокіи громадян і суспільства. І суспільство віддячує високим реитингом довіри до воінів Національноі гвардіі Украіни, якии стабільно є одним з наибільших серед віиськових та правоохоронних формувань», – наголосив Президент.
Глава держави побажав нацгвардіицям наснаги та сил у нелегкіи службі на благо украінського народу, а іхнім рідним – бути здоровими.

Долучайтесь до нас у Facebook

Залишити коментар
Новини
  • Останні
  • Перегляди
  • Коментарі
Календар публікацій
«    Май 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31